Все статьи

Навіщо ставлять дренажі під час маммопластики?

[:ru]Дренаж – это наш ремень безопасности при выполнении маммопластики. Это мера предосторожности, дренаж в маммопластике –это дополнительная страховка. Он вам может и не понадобится, но если вы вдруг попадете в аварию, ремень может спасти вам жизнь.[:]

DSC01079_sm-1

Дренаж – це наш ремінь безпеки при виконанні маммопластики. Це заходи запобігання, дренаж у маммопластикі – це додаткове страхування. Вам може і не знадобитись дренаж, але якщо ви раптом потрапите в аварію, ремінь може врятувати ваше життя.

Я завжди використовую дренажі під час маммопластики. Це заходи запобігання, дренаж у маммопластикі – це додаткове страхування, такий же ремінь безпеки в автомобілі. Вам може і не знадобитись дренаж, але краще мати його на всякий випадок.

Для чого він потрібен? Він виводить рідину, яка накопичується навколо імпланту. НЕ виведена рідина може призвести до таких ускладнень, як капсулярна контрактура, серома, погана фіксація імпланту, який може обертатися або зміщуватися.

Крім того, дренажі встановлюються під час операції на перші 24 години. Під час виписки я їх видаляю, і далі реабілітація пройде без них.

Сліди від дренажів майже непомітні. Я – за максимальну безпеку.

Читайте также

hero-min
Як обрати клініку для проведення пластичної операції?
  ·  2546
DSC00129_sm-4-e1682507864254
Чи потрібно замінювати імпланти з часом?
  ·  2635
DSC00814_sm-1
Скільки пластичних операцій можна зробити за один наркоз?
  ·  919