Всі операції на грудях

Збільшення грудей в Києві

Polytech 425 ml, анатомічні імпланти, 3 місяці після операції

Привіт! Я Денис Юрченко, експерт із мамопластики. Пластична операція зі збільшення грудей – це більше ніж пластика. Це можливість здійснити мрії Жінки: стати більш впевненою в собі, підкреслити свою привабливість та бажаність.  Я дійшов до цього висновку, виходячи з багаторічної практики, спостереження та спілкування з моїми пацієнтками.

Мені, як пластичному хірургу, важливо, щоб після операції ви отримали бажаний результат – природну форму та розмір грудей. У своїй роботі я керуюся “законами естетики”, дотримуючись максимальної пропорційності бюста до фігури пацієнтки.

Я рекомендую збільшення грудей (аугментаційну мамопластику), якщо Ви:

 1. Бажаєте змінити розмір грудей, щоб гармонізувати пропорції тіла, зробити фігуру більш жіночною.
 2. Хочете повернути колишню форму грудей після вагітності, годування дитини. При цьому пацієнткам далеко не завжди потрібна підтяжка зі збільшенням грудей, як багато хто вважає. Якщо початковий стан тканин дозволяє, відсутній обсяг можна заповнити за допомогою простого збільшення без підтяжки.

Більше про операцію, наркоз, імпланти, реабілітацію, а також фото, поради та відповіді на найчастіші запитання – у моєму Telegram-боті.

Операція зі збільшення грудей: підготовка  

 1. Консультація.  На прийомі я обговорюю з пацієнткою всі запитання: вид і форму імплантів, майбутні пропорції, деталі проведення операції, обмеження в реабілітаційний період і багато інших моментів. До візиту я також раджу скласти уявлення про бажаний результат.
 2. Огляд.  Я проводжу огляд і роблю заміри пропорцій, щоб підібрати оптимальний варіант імпланта в залежності від початкових даних пацієнтки та її побажань. Також, оцінюю стан молочних залоз, ступінь еластичності шкіри, визначаю ступінь асиметрії або птозу (опущення).
 3. Комплексне обстеження. Всі пацієнтки в обов’язковому порядку проходять передопераційний огляд, який включає ряд аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор), УЗД молочних залоз і ЕКГ, а також огляд у гінеколога та терапевта.

Які імпланти використовуються?

Для збільшення грудей я використовую імпланти, сертифіковані в Україні – Polytech, Allergan, Motiva, Eurosilicone, Nagor анатомічної або круглої форми, які мають виключно позитивні відгуки в міжнародній практиці. Кожен з виробників надає пацієнтці довічну гарантію на цілісність імплантів. При виписці я видаю всі підтверджуючі документи з унікальними серійними номерами.

Всі імпланти відповідають високим стандартам якості. Вони абсолютно безпечні для здоров’я, мають високу міцність та виготовлені з інноваційних матеріалів.

Як проходить операція зі збільшення грудей?

Операція зі збільшення грудей проводиться під загальним наркозом і триває до 20-30 хвилин. Імпланти встановлюються під грудний м’яз. Даний метод дозволяє отримати максимально природну форму грудей.

Розріз проводиться під грудьми, в природній складці тіла. Після реабілітації на його місці залишається лише маленька біла смужка не більше 1 мм шириною, яку абсолютно не видно під грудьми.

Після операції немає необхідності знімати шви. Ми використовуємо “розумні” саморозсмоктувальні нитки.

Також я використовую у своїй практиці спеціальні дренажі, які видаляються через 24 години при виписці пацієнтки з клініки.

Реабілітація після операції

Збільшення молочних залоз передбачає відновлювальний період. Після операції 24 години пацієнтки знаходяться в стаціонарі для спостереження за загальним станом.

У клініці передбачені всі необхідні умови:

 • комфортні палати;
 • спеціальне харчування;
 • турботливий медичний персонал.

Вкрай важливо прийти до мене на огляд на 3, 7, 14 день після операції. Під час повторних консультацій я оглядаю стан грудей, дезинфікую шви, змінюю пластирі, дізнаюсь про самопочуття та відчуття пацієнтки. Також даю подальші рекомендації.

Для успішної реабілітації необхідно в точності дотримуватися рекомендацій:

 1. Носити компресійну білизну протягом місяця. 1 набір такої білизни входить у вартість операції. Вона дозволяє зафіксувати груди в правильному положенні, зменшити набряклість, прискорити період відновлення.
 2. Не мочити розріз 14 днів.
 3. Не сідати за кермо в перші 2 тижні.
 4. Виключити фізичні навантаження протягом першого місяця. Необхідно забезпечити стан спокою: не піднімати руки вище плеча та не носити нічого важчого за букет квітів, який я подарую вам при виписці.
 5. Повертатися до занять в залі можна вже через місяць після операції. Але робити це важливо дуже поступово, під наглядом тренера, виключаючи навантаження на плечовий пояс. В іншому випадку є ризик зсуву імплантів. Повноцінно повернутися до занять можна буде через 4-6 місяців.

Вартість збільшення грудей

Ціна на операцію по збільшенню грудей – від $ 6000. Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете їх задати в Дірект мого аккаунта Instagram. Щоб записатися на прийом, натисніть кнопку “Записатися” і мій адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом у Вайбері, щоб скоординувати час консультації.

Polytech 350 ml, анатомічні імпланти, збільшення грудей імплантами, 2.5 роки після операції

До
Пiсля
Більше фото в Instagram

Що входить у вартість

Лікар, що проводить операцію

Денис Юрченко

Експерт в області пластики грудей

 • 21 рік досвіду
 • вища категорія
 • 5 000+ операцій з корекції грудей
 • 20 000+ годин в операційній

Ціни на мамопластику

Остаточна вартість операції визначається після прийому.

Операція Ціна в доларах
Збільшення грудей імплантами
6000
Збільшення грудей імплантами з підтяжкою по ареолі
7000
Збільшення грудей імплантами з вертикальною підтяжкою
7000
Підтяжка грудей без імплантів (вертикальна)
5000
Зменшення грудей без імплантів (якірна підтяжка)
6000
Зменшення грудей з імплантами (якірна підтяжка)
8000

Часті питання

Цікаві факти:

Найменший імплант - 50 мл. Найбільший - 1000 мл.
У кожного виробника є близько 300 комбінацій. Якщо в Україні я працюю з 5 основними виробниками, то виходить що потрібно підібрати 1 кращий варіант з 1500 можливих.

Як це зробити, і чим імпланти різних виробників відрізняються один від одного?
Всі імпланти всередині зроблені з однакового матеріалу - медичного силікону. Більш того, в світі існує всього 1 підприємство, яке цей силікон виробляє.
Імпланти різних виробників відрізняються між собою не наповненням імплантів, а зовнішнім покриттям і деякими варіаціями розмірів. Саме шорсткість імплантів є предметом міжнародних патентів.

Вид покриття багато в чому і визначає який саме імплант краще вибрати в конкретному випадку - більш шорохуватий, або навпаки - гладкий.
Кожен імплант повинен вирішувати конкретну задачу - запобігання повторному опущенню, фіксація форми грудей, наповнення, естетичні аспекти і багато іншого. Який саме імплант краще вибрати повинен визначати лікар, а не пацієнт. Так як тільки лікар знає який саме з 1500 доступних варіантів ідеально вирішить одну цілком конкретну проблему.

Щоб правильно підібрати імплант, потрібно оцінити стан всіх тканин, провести заміри, продумати можливий розвиток подій з огляду на хронічні захворювання, ну і звичайно - врахувати побажання пацієнтки.
Але так як я несу відповідальність за результат операції, то останнє слово я все одно лишаю за собою. Хоча пацієнтка завжди отримує 2 рівноцінні з точки зору естетичності результату альтернативи - один трохи більше виразний, другий трохи скромніше.

Як казав один мій колега, професор з Лондона, пластична хірургія - це крафтового хірургія. Кожен лікар представляє красиву груди і привабливу жінку по-своєму.

Для мене - це натуральні пропорції і природний результат. Для інших хірургів красива жінка - це жінка з дуже видатними формами. Виходячи зі свого відчуття прекрасного лікар і визначає вид імпланта. І тут важливо щоб уявлення про красу лікаря і пацієнтки збігалися.

У кожного виробника є більш 300 різних варіантів імплантів за формою - круглі або анатомічні, поверхнею - гладкі або текстуровані, профілем - низький, середній, високий, екстра-високий. Підібрати потрібний варіант може тільки лікар з великим досвідом роботи.

Ця тема була особливо актуальна на всіх світових конгресах. Як зауважив Патрік Малуччі, пластичний хірург з Лондона, це питання - "боротьба науки і медіа". Тому що деякі журналісти і блогери почали розганяти відверту істерію навколо цього питання.

Отже, який зв'язок між имплантами і раком?
За міжнародними даними професора Пер Хедден, з 35 мільйонів жінок після маммопластики, зареєстровано всього 17 випадків смерті від анапластичної крупноклітинної лімфоми, асоційованої з установкою імплантів. Таким чином, смертність становить 0.000049%.

Якщо розглядати ризик смерті від установки імпланта, він становить 0.4 мікроморта (одиниця ризику померти). Для порівняння 2 дня життя в Нью Йорку - це 2 мікроморта, 2 години їзди за кермом - 16 мікроморт.

Ці випадки були зареєстровані у пацієнток, які робили як реконструктивні, так і естетичні операції 7-9 років тому. Фахівці відзначають, що на розвиток цього виду раку впливають географічні чинники і раса пацієнток. Але не тільки вони. Наприклад, в Австралії у одного лікаря було зареєстровано аж 8 випадків розвитку лімфоми, асоційованої з установкою імплантів. Що змушує задуматися про якість роботи самого лікаря - чи правильно він вибирає техніку, чи дотримується правил асептики і антисептики, в яких умовах проходить сама операція, які препарати призначаються після операції і які рекомендації дає лікар пацієнтові на період реабілітації.

На конгресі в Дюссельдорфі ми прийшли до висновку, що анапластична крупноклітинна лімфома може розвиватися через попадання на імплант сторонніх мікроорганізмів. Вони "ховаються" в текстуровану поверхню, організм намагається з ними боротися, але з часом інфекція, що потрапила на імплант, перероджується в цей вид раку.

Я впевнений, що це питання ще буде довго розглядатися і досліджуватися. Але є одна важлива порада, яку я б хотів дати всім дівчатам. Ставтеся дуже серйозно до вибору клініки і лікаря - від їх кваліфікації та навичок залежить не тільки зовнішній вигляд, але і життя.

Як доглядати за рубцями? Перш за все - слідувати моїм інструціям і приходити до мене на огляди в призначений час. Саме на огляді я можу побачити чи все йде за планом або потрібно вживати додаткових дії.
Але про всяк випадок ще запитав ще Марію Трифонова, доктора естетичної медицини.

"Один з найпопулярніших міфів про роботу з рубцями після пластичних операцій - це те, що до 6 місяців, поки рубець дозріває, його чіпати не можна, і тільки після 6 місяців з ним можна починати щось робити.
Коли починати займатися післяопераційними рубцями, в разі якщо процес загоєння порушений?

Ознаки патологічного росту рубця можуть з'являтися вже на 3-4 тижні.

На що варто звернути увагу? Поява додаткових відчуттів в рубці (свербіж, біль), посилення яскравості, гіперемія, застійний синюватий колір свідчать про те, що рубець починає активно рости, хоча в нормі повинен поступово бліднути.

І тоді необхідно підключити терапевтичні процедури, які допомагають стримувати зростання рубця. Чим раніше почати цю боротьбу, тим легше, швидше і дешевше пройде лікування. І тим краще буде кінцевий результат.

Це не означає, що пройшло 2 тижні - і швидше треба втручатися в процес рубцювання. Але якщо пацієнту сказали чекати остаточного результату протягом півроку, то до лікаря-косметолога він і прийде через півроку. А рубець, при наявності зазначених вище симптомів, за цей час може значно зрости.

Деякі операції не обходяться без сильного натягу тканин: в Т-подібному шві після якірної мастопексії, в швах після абдомінопластики. Саме цей натяг і може стати причиною посиленого зростання рубцевої тканини: сполучна тканина росте, прагнучи швидше закрити рани і рлвернути цілісність організму. Такий закон патофізіології: не встигає вирости функціональна тканина - виросте сполучна.

Подібні ділянки можуть ставати не тільки червонии, але й мати застійно-синюшний відтінок, оскільки судини проростають дуже активно, а відтік крові ускладнений. Тривала застійна гіперемія в великому відсотку випадків призведе до появи гіперпігментації.

У моїй практиці ми активно використовуємо лазерні методи корекції вже з 3-4 тижні після пластики.
На озброєнні у нас фракційний СО2 лазер CANDELA, судинна фотосистема M22Lumenis і улюбленець Picoway CANDELA. Всі ці три лазери ми прекрасно поєднуємо в боротьбі з рубцями після пластики. СО2лазер застосовуємо для шліфування 1 раз в 2 місяці, а picoway - для шліфування пігментованих рубців 1 раз в 4-6 тижнів.

Але і про ін'єкційні методики ми не забуваємо. Ін'єкції ботулотоксину і ферментів завжди супроводжують лазерну терапію".

Збільшення грудей і секс. Коли їм можна займатися після операції? Я своїм пацієнтам раджу почекати хоча б 2 тижні. Це моя особиста рекомендація, і я на ній наполягаю.

Але також, я вирішив запитати що про це думають інші лікарі. Наприклад, Олена Березовська, акушер-гінеколог, дослідник, автор бестселерів про жіноче здоров'я, яка зараз живе між Торонто і Києвом.

Отже, Олена Петрівна каже наступне:

"Будь-яке оперативне втручання супроводжується періодом одужання і відновлення тих видів активності, якими жінка займалася до операції, в тому числі статевим життям. При нормальному перебігу післяопераційного періоду (немає лихоманки, сильного болю, набряку післяопераційної рани, і ін.) статеві акти можуть бути відновлені з обережністю через тиждень.

Якщо жінка відчуває слабкість і морально не готова до статевих стосунків, секс може бути відновлений через 2-3 тижні. Важливо підбирати пози, які не викликають дискомфорт з боку молочних залоз. Статевий партнер повинен дотримуватися всіх заходів безпеки, щоб не завдати додаткову травму грудей.

Стимуляція сосків, особливо губами і язиком, строго не рекомендовані до повного одужання.

Якщо після операції спостерігалися якісь ускладнення, необхідно порадитися з лікарем, коли можна розпочати статеве життя.

Надзвичайно важливо подумати про надійну контрацепцію, так як планування вагітності не бажано протягом 1-3 місяців (залежить від виду та обсягу операції). Завжди бажано обговорити це питання з лікарем, який проводив операцію.

Чутки про те, що оргазм небезпечний і може нашкодити після операції не виправдані і відносяться до розряду міфів. Оргазм НЕ призводить до погіршення стану грудей. АЛЕ важливо, щоб він не був викликаний з залученням стимуляції сосків. У деяких жінок після операції МОЖЕ з'являтися біль в грудях під час оргазму, але він короткочасний і зазвичай проходить в лічені дні".

Я не з чуток знаю, що після операції секс стає особливо привабливим - як для чоловіка, так і для жінки. Але - будьте обережні і обережні. Краще 2 тижні потерпіти.

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання