Всі операції на грудях

Зменшення грудей у Києві

top_photo

Polytech 350 ml, анатомічні імпланти, 2.5 роки після операції

Привіт! Я Денис Юрченко, експерт із мамопластики. Усі дівчата мріють про пишні та красиві груди. Крім тих дівчат, у яких вона пишна від природи. На жаль, великі груди дуже недовговічні. Сили гравітації не підлягають скасуванню, тому з часом груди втрачають форму, починають опускатися і створюють додаткове навантаження на хребет і шию.

Чому деякі дівчата мають пишні груди?

 • великі груди від природи – генетичний “подарунок” від сім’ї;
 • порушення гормонального балансу та розвиток гігантомастії.

Якщо у пацієнтки є проблеми з гормонами, я обов’язково направляю її на додаткове обстеження до ендокринолога. У таких випадках операцію можна проводити тільки після закінчення курсу лікування. В іншому разі, груди будуть продовжувати рости, а результат операції не буде стабільним.

Операція по зменшенню грудей (редукційна маммопластика) може проводитись як з імплантами, так і без них. Використання імплантів в таких випадках дозволяє закріпити форму грудей та мінімізує ризики опущення. Як правило, редукційні маммопластики проводяться за допомогою 2 методів – “якірної” підтяжки або вертикальної підтяжки. Вибір методу залежить від багатьох факторів і визначається індивідуально для кожної пацієнтки.

Пластика грудей: підготовка до операції

 • Консультація. На прийомі я обговорюю всі деталі операції та відповідаю на всі питання пацієнток про імпланти, підготовку, проведення операції, реабілітацію та багато іншого. Мені важливо розуміти очікування дівчат, тому до візиту я рекомендую скласти уявлення про бажаний результат.
 • Огляд. Я проводжу виміри рівня опущення грудей, їх асиметрії, оцінюю стан тканин. Потім обираю метод проведення операції та оптимальний варіант імпланта.
 • Комплексне обстеження. Проведення мамопластики можливе лише після позитивних результатів попереднього огляду пацієнтки у гінеколога, терапевта, а також ряду обов’язкових досліджень. До них включено УЗД молочних залоз, ЕКГ, комплекс аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор). Також, можливо знадобляться додаткові огляди в ендокринолога та комплекс аналізів.

Які імпланти використовуються?

Я використовую імпланти анатомічної або круглої форми від компаній Polytech, Allergan, Motiva, Eurosilicone, Nagor. Вони сертифіковані в Україні, і за роки моєї практики показали виключно хороші результати. Як правило, для редукційної мамопластики зі складною підтяжкою, я використовую поліуретанові імпланти Polytech Replicon. Вони на відмінно справляються із завданням фіксації грудей.

Також мені дуже імпонує нова розробка німецької компанії Polytech – легкі імпланти BLite. Їх вага на 30% менше в порівнянні з традиційними імплантами. Завдяки меншій вазі, вони – ідеальне рішення для дівчат, яким показані імпланти об’ємом понад 350 мл і у яких є ризик повторного опущення (птоз) грудей. Високу якість даних імплантів підтверджує довічна гарантія на їх цілісність. При виписці я вручаю пацієнтці не тільки квіти, але й гарантійні документи від виробника імплантів.

Зменшення і підтяжка грудей: як проходить операція  

Загальна тривалість операції в середньому становить 1,5-3 години. Використовується загальний наркоз. Корекція форми грудей здійснюється 2 методами:

 • вертикальний розріз, який проводиться навколо соска і вертикально вниз. Під час операції надлишок тканини та підшкірно-жирового прошарку видаляється, при цьому сосок переміщується вище. Після реабілітації залишається малопомітна смужка шириною не більше 1 мм.
 • якірний розріз, який проводиться навколо соска, йде вниз до складки та продовжуються під складкою (має форму якоря).

Я віддаю перевагу цьому способу, якщо необхідно зменшити значний об’єм грудей або у пацієнтки наявний сильний птоз. Після реабілітації залишається малопомітний косметичний рубець.

Реабілітація

Після операції важливо максимально берегти себе, особливо, в перший місяць відновлення. Необхідно дотримуватися всіх моїх рекомендацій по догляду, щоб зафіксувати результат операції. Перші 24 години після операції пацієнтки перебувають під наглядом у клініці. Контрольні огляди я проводжу на 3, 7, 14 день, під час яких обробляю шви дезінфікуючими засобами, змінюю пластирі, стежу за реабілітацією та надаю рекомендації.

Протягом 14 днів після операції необхідно:

 • Не допускати потрапляння води на шви.
 • Повністю виключити навантаження на плечовий суглоб. Категорично забороняється піднімати руки вище плеча.
 • Відмовитися від водіння автомобіля.

Протягом першого місяця:

 • Необхідно носити компресійну білизну, щоб правильно зафіксувати груди. 1 комплект такої білизни входить у вартість операції.
 • Максимально виключити фізичні навантаження.
 • Тільки по закінченню місяця можна повернутися до легких занять в залі, але без навантаження на плечовий пояс. Тренування повинні проходити під наглядом тренера.
 • Через 4-6 місяців можна повернутися до нормального спортивного режиму.

Зменшення молочних залоз: ціна

Вартість операції залежить від методу проведення операції та виду імплантів, які використовувались. Як правило, ціна на операцію зі зменшення грудей стартує від $5000. Озвучена вартість редукційної мамопластики включає всі витрати.

Якщо у вас є питання або потрібні уточнення, напишіть мені в Дірект в Instagram.

Хочете відразу записатися на прийом? Тисніть кнопку “Записатися”, і адміністратори підберуть зручний час для консультації.

Якірна підтяжка/зменшення з анатомічними імплантами Polytech 380 ml, 6 місяців після операції

До
Пiсля
img_before_m
img_before_d
img_after_m
img_after_d
chevron-left-right-svgrepo-com
Більше фото в Instagram

Що входить у вартість

Лікар, що проводить операцію

featured_image
Денис Юрченко

Експерт в області пластики грудей

 • 21 рік досвіду
 • вища категорія
 • 5 000+ операцій з корекції грудей
 • 20 000+ годин в операційній

Ціни на мамопластику

Остаточна вартість операції визначається після прийому.

Операція Ціна в доларах
Зменшення грудей без імплантів (якірна підтяжка)
6000
Зменшення грудей з імплантами (якірна підтяжка)
8000
Підтяжка грудей без імплантів (вертикальна)
5000
Збільшення грудей імплантами з вертикальною підтяжкою
7000
Збільшення грудей імплантами з підтяжкою по ареолі
7000
Збільшення грудей імплантами
6000

Часті питання

Юридично - з 18 років. Якщо раптом потрібно зробити її раніше - а такі випадки у мене бували - необхідний письмовий дозвіл батьків та присутність одного із них.

Наприклад, була дівчина 17 років, яка робила збільшення грудей для кар'єри моделі. І це спрацювало - вона виграла конкурс Міс Данія і брала участь у міжнародному конкурсі Міс Всесвіт. Була дівчина, яка у 17 років робила корекцію вродженої деформації. Багато чого було - але дуже класно, коли у дівчат є підтримка їх батьків.

Скоріше за все ні. Чому так?

Нажаль, нічого не буває назавжди. Ваше тіло у процесі життя постійно змінюється - без перебільшень, кожного дня від нарождення до смерті. Тож не можна очікувати, що результат мамопластики буде однаково стабільним через рік після операції та через 20 років після операції.

Змінюватимуться не тільки ваші тканини, але й вподобання. Те що ви вважаєте привабливим у 25 скоріше за все сильно відрізнятиметься від ваших вподобань у 45.

Єдине, що лишатиметься стабільним через роки - це цілісність імплантів. Майже всі виробники нового покоління імплантів надають пожиттєву гарантію на непорушність їх оболонки.

Я завжди використовую дренажі під час мамопластики. Це запобіжний захід, дренаж в маммопластиці - це додаткова страховка. Як ремінь безпеки у машині. Він вам може і не знадобиться, але якщо ви раптом потрапите в аварію, ремінь може врятувати вам життя.

Так само і з дренажами. Він вам може не знадобиться, але краще щоб він був про всяк випадок.

Навіщо він потрібен? Він виводить рідину, яка накопичується навколо імпланту. Не відведена рідина може призводити до таких ускладнень як капсулярна контрактура, серома, погана фіксація імпланту та, як наслідок, його обертання/зміщення.

Дренажі встановлюються під час операції на перші 24 години. При виписці я їх видаляю і далі реабілітація проходить без них.

Слідів від дренажів практично немає. А якщо і є, то вони вкрай малопомітні.

Ваш лікар - за максимальну безпеку?

Відповідь очевидна - ті, які на вирішують поставлену задачу.
Так, деякі пацієнтки можуть обирати між будь-якими сертифікованими в Україні імплантами - Polytech, Motiva, Eurosilicone, Mentor, Nagor, Arion, BellaGel та іншими. Тут я маю на увазі пацієнток, які планують робити збільшення грудей імплантами (аугментаційна мамопластка).

Але якщо запланована операція включає в себе різні види підтяжок?⚓️, заміну імплантів, корекцію контрактури/сероми та інших ускладнень - то тут вже справи складніші. Потрібно правильно вибрати розмір, форму і головне - покриття імпланту, щоб результат був довгостроковим і я з вами бачився лише на профілактичних оглядах, з легким серцем відпускаючи вас у "довге вільне плавання" з новими грудьми.

І тут вже імплант на вибір я ніколи не пропоную, тому що пацієнт ніколи сам не зможе зробити правильний вибір. Тільки уявіть -
у кожного виробника в лінійці розміри від 50 мл до 1000 мл; анатомічна та кругла форми; низька, середня, висока та екстра-висока проекції; від 2 до 5 видів покриття імпланту. І ось серед усіх цих варіантів потрібно обрати єдину правильну комбінацію факторів імпланту, додати до неї стан тканин пацієнтки та техніку операції і виділити єдиний правильний варіант.

Наприклад, поліурієтановий імплант є чи не єдиним варіантом для повторних підтяжок, максимально гладкий - для корекції та попередження контрактур, тощо. Тому у випадках складних корекцій я пропоную вам довірити вибір імпланта лікарю. Проте ваш лікар буде вдячний, якщо до консультації ви подивитеся приклади його робіт, складете свій топ-ліст та покажете бажаний результат. Мої роботи, наприклад, можна подивитися у Телеграм-каналі (посилання в закріплений сторіз).

Можна, звичайно, і форуми почитати - але зважайте, що усі ці тези про "наймякіший імплант", "найбезпечніший імплант" є креативами маркетологів виробників. Тож краще повитрачати час на вибір лікаря, якому ми будете довіряти на 100%.

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання