Всі операції на грудях

Зменшення грудей у Києві

Усі дівчата мріють про пишні та красиві груди. Крім тих дівчат, у яких вона пишна від природи. На жаль, великі груди дуже недовговічні. Сили гравітації не підлягають скасуванню, тому з часом груди втрачають форму, починають опускатися і створюють додаткове навантаження на хребет і шию.

Чому деякі дівчата мають пишні груди?

 • великі груди від природи – генетичний “подарунок” від сім’ї;
 • порушення гормонального балансу та розвиток гігантомастії.

Якщо у пацієнтки є проблеми з гормонами, я обов’язково направляю її на додаткове обстеження до ендокринолога. У таких випадках операцію можна проводити тільки після закінчення курсу лікування. В іншому разі, груди будуть продовжувати рости, а результат операції не буде стабільним.

Операція по зменшенню грудей (редукційна маммопластика) може проводитись як з імплантами, так і без них. Використання імплантів в таких випадках дозволяє закріпити форму грудей та мінімізує ризики опущення. Як правило, редукційні маммопластики проводяться за допомогою 2 методів – “якірної” підтяжки або підтяжки через ареолу. Вибір методу залежить від багатьох факторів і визначається індивідуально для кожної пацієнтки.

 

Більше про операцію, наркоз, імпланти, реабілітацію, а також фото, поради та відповіді на найчастіші запитання – у моєму Telegram-боті. Запускайте за посиланням

 

Пластика грудей: підготовка до операції

 • Консультація. На прийомі я обговорюю всі деталі операції та відповідаю на всі питання пацієнток про імпланти, підготовку, проведення операції, реабілітацію та багато іншого. Мені важливо розуміти очікування дівчат, тому до візиту я рекомендую скласти уявлення про бажаний результат.
 • Огляд. Я проводжу виміри рівня опущення грудей, їх асиметрії, оцінюю стан тканин. Потім обираю метод проведення операції та оптимальний варіант імпланта.
 • Комплексне обстеження. Проведення мамопластики можливе лише після позитивних результатів попереднього огляду пацієнтки у гінеколога, терапевта, а також ряду обов’язкових досліджень. До них включено УЗД молочних залоз, ЕКГ, комплекс аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор). Також, можливо знадобляться додаткові огляди в ендокринолога та комплекс аналізів.

Які імпланти використовуються?

Я використовую імпланти анатомічної або круглої форми від компаній Polytech, Allergan, Motiva, Eurosilicone. Вони сертифіковані в Україні, і за роки моєї практики показали виключно хороші результати. Як правило, для редукційної мамопластики зі складною підтяжкою, я використовую поліуретанові імпланти Polytech Replicon. Вони на відмінно справляються із завданням фіксації грудей.

Також мені дуже імпонує нова розробка німецької компанії Polytech – легкі імпланти BLite. Їх вага на 30% менше в порівнянні з традиційними імплантами. Завдяки меншій вазі, вони – ідеальне рішення для дівчат, яким показані імпланти об’ємом понад 350 мл і у яких є ризик повторного опущення (птоз) грудей. Високу якість даних імплантів підтверджує довічна гарантія на їх цілісність. При виписці я вручаю пацієнтці не тільки квіти, але й гарантійні документи від виробника імплантів.

Зменшення і підтяжка грудей: як проходить операція  

Загальна тривалість операції в середньому становить 1,5 години. Використовується загальний наркоз. Корекція форми грудей здійснюється 2 методами:

 • імплант вводиться через розріз по ареолі. Під час операції надлишок тканини та підшкірно-жирового прошарку видаляється, при цьому сосок переміщується вище. Після реабілітації залишається малопомітна смужка шириною не більше 1 мм.
 • якірний розріз, який проводиться навколо соска горизонтально до складки або вертикально вниз.

Я віддаю перевагу цьому способу, якщо необхідно зменшити значний об’єм грудей або у пацієнтки наявний сильний птоз. Після реабілітації залишається малопомітний косметичний рубець.

Реабілітація

Після операції важливо максимально берегти себе, особливо, в перший місяць відновлення. Необхідно дотримуватися всіх моїх рекомендацій по догляду, щоб зафіксувати результат операції. Перші 24 години після операції пацієнтки перебувають під наглядом у клініці. Контрольні огляди я проводжу на 3, 7, 14 день, під час яких обробляю шви дезінфікуючими засобами, змінюю пластирі, стежу за реабілітацією та надаю рекомендації.

Протягом 14 днів після операції необхідно:

 • Не допускати потрапляння води на шви.
 • Повністю виключити навантаження на плечовий суглоб. Категорично забороняється піднімати руки вище плеча.
 • Відмовитися від водіння автомобіля.

Протягом першого місяця:

 • Необхідно носити компресійну білизну, щоб правильно зафіксувати груди. 1 комплект такої білизни входить у вартість операції.
 • Максимально виключити фізичні навантаження.
 • Тільки по закінченню місяця можна повернутися до легких занять в залі, але без навантаження на плечовий пояс. Тренування повинні проходити під наглядом тренера.
 • Через 4-6 місяців можна повернутися до нормального спортивного режиму.

Зменшення молочних залоз: ціна

Вартість операції залежить від методу проведення операції та виду імплантів, які використовувались. Як правило, ціна на операцію зі зменшення грудей стартує від $ 5000. Озвучена вартість редукційної мамопластики включає всі витрати.

Якщо у вас є питання або потрібні уточнення, напишіть мені в Директ в Instagram.

Хочете відразу записатися на прийом? Тисніть кнопку “Записатися” в правому верхньому куті сайту. Координатори контакт-центру підберуть зручне для вас час консультації.

Що входить у вартість

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання