Всі операції на грудях

Видалення фіброаденоми в Києві

Фіброаденома – одна з різновидностей доброякісної пухлини молочної залози. Вона має форму щільної еластичної кульки з чіткими кордонами розміром від декількох міліметрів до 5 см. Мамологи рекомендують видаляти новоутворення, щоб запобігти ризику розвитку злоякісної пухлини.

У мене є чудова новина: дану операцію можна поєднати з будь-яким видом мамопластики (збільшення, підтяжка, зменшення, корекція асиметрії грудей). У таких випадках я працюю разом з хірургом-маммологом – ми проводимо одномоментне видалення фіброаденоми та корекцію форми грудей під одним наркозом. Операція проходить під контролем УЗД.

Більше про операцію, наркоз, імпланти, реабілітацію, а також фото, поради та відповіді на найчастіші запитання – у моєму Telegram-боті. Запускайте за посиланням

Підготовка до видалення фіброаденоми молочної залози

 • Консультація – На прийомі я в подробицях розповідаю про деталі операції, види імплантів, реабілітацію. Мені важливо розуміти, які груди в ідеалі хоче отримати пацієнтка, тому до візиту я прошу скласти уявлення про бажаний результат. Також, пацієнтці обов’язково пройти консультацію у лікаря-мамолога, який оцінить стан фіброаденоми.
 • Огляд – Я оцінюю стан тканин, ступінь еластичності шкіри, проводжу виміри, щоб підібрати оптимальний варіант імпланта в залежності від майбутньої операції з пластики грудей і побажань пацієнтки.
 • Прийом хірурга-мамолога – Лікар оцінює стан молочних залоз, визначає розташування ущільнення. Для цього мамолог призначає УЗД або мамографію. Потім я обговорюю отриманий результат, і ми разом визначаємо тактику проведення спільної операції.
 • Комплексне обстеження – Перед операцією все пацієнтки проходять УЗД молочних залоз, ЕКГ, здають ряд аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор) , а також проходять огляд у гінеколога і терапевта.

Які імпланти використовуються?

Мені як пластичному хірургу важливо, щоб результат пластики повністю задовольнив побажання клієнтки. Тому в своїй практиці я використовую імпланти, які повністю відповідають високим стандартам якості і мають довічну гарантію на цілісність. Це сертифіковані в Україні імпланти анатомічної та круглої форми від таких виробників як: Polytech, Allergan, Motiva, Eurosilicone.

При виписці я видаю кожній пацієнтці всі гарантійні документи з унікальними серійними номерами імплантів.

 

Як проходить операція з видалення фіброаденоми молочної залози?

Операція триває до 1,5 години і проходить під загальним наркозом. Спочатку мамолог акуратно видаляє новоутворення. Всі дії відбуваються під контролем УЗД-апарату. Після закінчення роботи мамолога я проводжу маммопластику – встановлюю імпланти обраної форми та об’єму. Також при необхідності проводжу корекцію деформації залози або асиметрії. Залежно від потрібного виду корекції визначається доступ – під грудьми або через ареолу.

Я використовую спеціальні нитки, які після операції розсмоктуються самостійно. Тому знімати шви в традиційному уявленні немає необхідності. Після реабілітації залишається маленька біла смужка (не більше 1 мм шириною) на місці розрізу, яка абсолютно непомітна.

Реабілітація

Після операції пацієнтки перебувають під 24-х годинним спостереженням в стаціонарі клініки. На 3, 7, 14 день я проводжу контрольні огляди оцінки стану грудей, дезінфікую шви, змінюю пластирі.

Перші 14 днів реабілітації необхідно:

 1. Уникати будь-якого потрапляння води на розріз.
 2. Категорично заборонено піднімати руки вище плеча.
 3. Відмовитися від водіння автомобіля.

Протягом першого місяця необхідно:

 • Носити компресійну білизну, завдяки якій груди фіксуються в правильному положенні. У вартість операції включений 1 комплект такої білизни.
 • Відмовитися від фізичного навантаження на місяць після операції. До занять в залі можна повертатися вкрай поступово, виключно під наглядом тренера. Заборонені навантаження на плечовий пояс, щоб уникнути ризику зсуву імплантів. По закінченню 4-6 місяців можна повноцінно займатися в залі.

Видалення фіброаденоми грудей у Києві: вартість

Ціна видалення фіброаденоми грудей з одномоментною пластикою залежить від методу проведення операції і використовуваних імплантів. Вартість операції, як правило, від $ 6000. Додатково оплачуються консультації хірурга-мамолога та операція з видалення фіброаденом.

Якщо у вас є питання про видалення фіброаденом і одномоментну пластику, Ви можете написати мені в Директ в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Координатори контакт-центру зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

Що входить у вартість

Лікар, що проводить операцію

Дмитро Мікуліч

Експерт в області пластики тіла та реконструктивної пластики грудей

 • 17 років досвіду
 • вища категорія
 • 3 000+ операцій
 • 15 000+ годин в операційній

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання