Всі операції на грудях

Видалення фіброаденоми в Києві

Polytech Blite 320 +345 ml, анатомічні імпланти, видалення фіброаденоми + корекція асиметриії, 1 рік після операції

Фіброаденома – одна з різновидностей доброякісної пухлини молочної залози. Вона має форму щільної еластичної кульки з чіткими кордонами розміром від декількох міліметрів до 5 см. Мамологи рекомендують видаляти новоутворення, щоб запобігти ризику розвитку злоякісної пухлини.

Цю операцію у нашій команді Yurchenko Plastic Surgery Team виконує визнаний експерт-мамолог, онколог, реконструктивний хірург Дмитро Васильович Мікуліч.

Дану операцію можна поєднати з будь-яким видом мамопластики (збільшення, підтяжка, зменшення, корекція асиметрії грудей). У таких випадках ми проводимо одномоментне видалення фіброаденоми та корекцію форми грудей під одним наркозом. Операція проходить під контролем УЗД.

Ось що каже Дмитро Васильович щодо таких операцій.

Підготовка до видалення фіброаденоми молочної залози

 • Консультація – На прийомі я в подробицях розповідаю про деталі операції, види імплантів, реабілітацію. Мені важливо розуміти, які груди в ідеалі хоче отримати пацієнтка, тому до візиту я прошу скласти уявлення про бажаний результат. Також, пацієнтці обов’язково пройти консультацію у лікаря-мамолога, який оцінить стан фіброаденоми.
 • Огляд – Я оцінюю стан тканин, ступінь еластичності шкіри, проводжу виміри, щоб підібрати оптимальний варіант імпланта в залежності від майбутньої операції з пластики грудей і побажань пацієнтки.
 • Прийом хірурга-мамолога – Лікар оцінює стан молочних залоз, визначає розташування ущільнення. Для цього мамолог призначає УЗД або мамографію. Потім я обговорюю отриманий результат, і ми разом визначаємо тактику проведення спільної операції.
 • Комплексне обстеження – Перед операцією все пацієнтки проходять УЗД молочних залоз, ЕКГ, здають ряд аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор) , а також проходять огляд у гінеколога і терапевта.

Які імпланти використовуються?

Мені як пластичному хірургу важливо, щоб результат пластики повністю задовольнив побажання клієнтки. Тому в своїй практиці я використовую імпланти, які повністю відповідають високим стандартам якості і мають довічну гарантію на цілісність. Це сертифіковані в Україні імпланти анатомічної та круглої форми від таких виробників як: Polytech, Mentor, Motiva, Eurosilicone.

При виписці я видаю кожній пацієнтці всі гарантійні документи з унікальними серійними номерами імплантів.

Як проходить операція з видалення фіброаденоми молочної залози?

Операція триває до 1,5 години і проходить під загальним наркозом. Спочатку мамолог акуратно видаляє новоутворення. Всі дії відбуваються під контролем УЗД-апарату. Після закінчення роботи мамолога я проводжу маммопластику – встановлюю імпланти обраної форми та об’єму. Також при необхідності проводжу корекцію деформації залози або асиметрії. Залежно від потрібного виду корекції визначається доступ – під грудьми або через ареолу.

Я використовую спеціальні нитки, які після операції розсмоктуються самостійно. Тому знімати шви в традиційному уявленні немає необхідності. Після реабілітації залишається маленька біла смужка (не більше 1 мм шириною) на місці розрізу, яка абсолютно непомітна.

Реабілітація

Після операції пацієнтки перебувають під 24-х годинним спостереженням в стаціонарі клініки. На 3, 7, 14 день я проводжу контрольні огляди оцінки стану грудей, дезінфікую шви, змінюю пластирі.

Перші 14 днів реабілітації необхідно:

 1. Уникати будь-якого потрапляння води на розріз.
 2. Категорично заборонено піднімати руки вище плеча.
 3. Відмовитися від водіння автомобіля.

Протягом першого місяця необхідно:

 • Носити компресійну білизну, завдяки якій груди фіксуються в правильному положенні. У вартість операції включений 1 комплект такої білизни.
 • Відмовитися від фізичного навантаження на місяць після операції. До занять в залі можна повертатися вкрай поступово, виключно під наглядом тренера. Заборонені навантаження на плечовий пояс, щоб уникнути ризику зсуву імплантів. По закінченню 4-6 місяців можна повноцінно займатися в залі.

Видалення фіброаденоми грудей у Києві: вартість

Ціна видалення фіброаденоми грудей з одномоментною пластикою залежить від методу проведення операції і використовуваних імплантів. Вартість операції, як правило, від $6000. Додатково оплачуються консультації хірурга-мамолога та операція з видалення фіброаденом.

Якщо у вас є питання про видалення фіброаденом і одномоментну пластику, Ви можете написати мені в Директ в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Адміністратори зв’яжуться з вами найближчим часом у Вайбері, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

Видалення фіброаденоми з одномоментним збільшенням грудей анатомічними імплантами Allergan 325 ml, 1.5 років після операції

До
Пiсля
Більше фото в Instagram

Що входить у вартість

Лікар, що проводить операцію

Дмитро Мікуліч

Експерт в області пластики тіла та реконструктивної пластики грудей

 • 17 років досвіду
 • вища категорія
 • 3 000+ операцій
 • 15 000+ годин в операційній

Ціни на мамопластику

Остаточна вартість операції визначається після прийому.

Операція Ціна в доларах
Видалення фіброаденоми
500
Збільшення грудей імплантами
6000
Збільшення грудей імплантами з підтяжкою по ареолі
7000
Збільшення грудей імплантами з вертикальною підтяжкою
7000
Підтяжка грудей без імплантів (вертикальна)
5000
Зменшення грудей без імплантів (якірна підтяжка)
6000
Зменшення грудей з імплантами (якірна підтяжка)
8000

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання