Всі операції на грудях

Заміна імплантів грудей у Києві

Хорошого багато не буває. Практично 100% моїх пацієнток з часом хочуть провести повторну операцію і скорегувати форму імплантів. Це трапляється внаслідок багатьох причин – змінюється вага, пропорції тіла, вподобання. Але, крім естетичних міркувань, є також медичні показання до проведення повторної операції – заміна пошкоджених імплантів і капсулярна контрактура.

Заміну імплантів зазвичай проводять в наступних випадках:

 • Ви хочете змінити форму грудей – зробити її більшою або меншою, більш круглої або навпаки більш натуральної форми за допомогою інших імплантів;
 • результат першої операції Вас не влаштовує. Наприклад, спостерігається асиметрія внаслідок зсуву або перевороту імпланта або Ваша початкова проблема не була вирішена;
 • імплант пошкодився і потрібна його заміна. Як правило, такі випадки бувають з імплантами першого покоління;
 • у вас розвинулася капсулярна контрактура – організм сприймає імплант як чужорідне тіло і формує навколо нього капсулу, яка стискує і деформує імплант. В результаті груди стають твердими і набувають неприродної форми. Капсулярна контрактура – це 100% показання до заміни імплантів.

 

Більше про операцію, наркоз, імпланти, реабілітацію, а також фото, поради та відповіді на найчастіші запитання – у моєму Telegram-боті. Запускайте за посиланням

 

Заміна імплантів в грудях: підготовка

 • Консультація. На прийомі я обговорюю з пацієнткою всі ключові питання по операції: види імплантів, особливості проведення операції та реабілітації після неї і багато іншого. До зустрічі в клініці я рекомендую визначитися з бажаною формою грудей. На прийомі ми обов’язково розглянемо Ваші вподобання.
 • Огляд. Я проводжу виміри, оцінюю стан тканин, еластичність шкіри, рівень асиметрії або опущення грудей. На цьому етапі я визначаю оптимальний імплант, враховуючи побажання пацієнтки та її фізичні дані.
 • Комплексне обстеження. Перед операцією всі пацієнтки проходять УЗД молочних залоз, ЕКГ, здають ряд аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор), а також проходять огляд у гінеколога та терапевта.

Які імпланти використовуються?

Для збільшення грудей я використовую імпланти анатомічної або круглої форми. Це продукція компаній:

 • Polytech,
 • Allergan,
 • Motiva,
 • Eurosilicone.

Якщо я розумію, що передбачається операція зі складною підтяжкою, я вибираю спеціальні поліуретанові імпланти Polytech Replicon. Вони надійно фіксують груди в правильному положенні. Їх переваги високо оцінені провідними пластичними хірургами України та світу.

Якщо жінці показані імпланти об’ємом більше 350 мл, я ввіддаю перевагу імплантам Polytech BLite. Вони на 30% легше ніж звичайні аналоги, за рахунок чого мінімізується ризик повторного опущення.

Всі імпланти сертифіковані в Україні та мають довічну гарантію на цілісність. При виписці я видаю всі підтверджуючі документи з унікальними серійними номерами.

Операція по заміні імплантів грудей

В середньому повторна пластика грудей триває 1,5-2 години і проводиться під загальним наркозом. Я роблю розріз під грудьми, в природній складці тіла або по ареоле. Потім обережно виймаю старі імпланти і видаляю капсулу. Встановлюю нові імпланти. При необхідності я також роблю підтяжку молочних залоз, видаляючи надлишки шкіри.

Після реабілітації на місці рубця залишається тільки маленька біла смужка не більше 1 мм шириною, яку абсолютно не видно.

Знімати шви після операції немає необхідності. Ми використовуємо спеціальні нитки, які розсмоктуються самостійно.

Реабілітація

Протягом реабілітації пацієнтці необхідно в точності дотримуватися моїх рекомендацій. Обмеження стосуються тих побутових моментів, які можуть негативно вплинути на фіксацію імпланта в грудях, спровокувати його зміщення.

Спостереження в клініці протягом перших 24 годин є обов’язковим. Додаткові огляди я проводжу на 3, 7, 14 день, щоб продезінфікувати шви, замінити пластирі, оцінити стан грудей і загальне самопочуття пацієнтки.

Для успішного відновлення необхідно:

 • Носити компресійну білизну протягом місяця. Такий комплект білизни отримує кожна пацієнтка після операції.
 • Не допускати потрапляння води на шви протягом 14 днів.
 • Не сідати за кермо автомобіля в перші 2 тижні.

Заміна грудних імплантів вимагає максимального зниження фізичної активності. У перші 14 днів я категорично забороняю піднімати руки вгору, робити будь-які навантаження на плечовий пояс. Це необхідно, щоб виключити ризик зсуву імпланта. До занять в залі можна повертатися поступово і тільки під наглядом тренера. Через 4-6 місяців після операції можна поступово повертатися до повноцінних занять в залі – як силовим, так і кардіо.

Вартість заміни імплантів молочних залоз

Ціна операції по заміні імплантів залежить від виду імплантів, який використовується і необхідної техніки операції. В середньому вона становить від $ 6000.

Якщо у вас виникли якісь питання, напишіть мені в Директ в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Координатори контакт-центру зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

Що входить у вартість

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

Вопрос