-20% на всі види пластики грудей
Всі операції на грудях

Видалення біогелю з грудей

15 років тому в Україні було популярно збільшувати груди за допомогою біогелю. Але через деякий час виявилося, що матеріал токсичний. У пацієнток розвивалися ускладнення, сам матеріал міг зміщуватися і “мігрувати” по тілу. Незважаючи на це, до цього часу є жінки, які не позбулися біогелю. Як пластичний хірург, я наполягаю на видаленні біогелю. Це небезпечний, токсичний матеріал, який серйозно впливає на здоров’я.

Після видалення біогелю можна провести маммопластику. Якщо немає запальних процесів, видалення біогелю та установку імплантів можна провести одночасно, під одним наркозом. Іноді після видалення біогелю необхідно почекати близько 6 місяців і тільки тоді робити повторну мамопластику. Все вирішується індивідуально та залежить від стану тканин.

Більше про операцію, наркоз, імпланти, реабілітацію, а також фото, поради та відповіді на найчастіші запитання – у моєму Telegram-боті. Запускайте за посиланням

 

Видалення біополімеру з грудей: підготовка до операції

  • Огляд. Я оцінюю стан тканин, проводжу виміри опущення грудей або їх асиметрії. Попередньо пацієнтка робить МРТ молочних залоз і суміжних областей, що дозволяє визначити область розподілу біогелю.
  • Комплексне обстеження. Проведення операції можливе тільки після проходження діагностичного дослідження (УЗД молочних залоз, ЕКГ), комплексу аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор), огляду у гінеколога та терапевта.

Як проходить операція

Видалення біополімерного гелю з грудей займає до 1,5 години. Використовується загальний наркоз. Біогель повністю видаляється з молочної залози. Я ретельно промиваю тканини антисептиками, щоб повністю виключити наявність залишків матеріалу. Якщо немає запального процесу, я встановлюю поліуретанові імпланти Polytech Replicon. Вони максимально фіксують форму грудей. Імпланти сертифіковані в Україні. Виробники надають довічну гарантію на їх цілісність.

При необхідності я роблю підтяжку. Для накладання швів я використовую саморозсмоктувальні нитки. Також ставлю спеціальні дренажі, які видаляються через 24 години.

Якщо стан тканин незадовільний, повторна маммопластика з імплантами проводиться мінімум через 6 місяців після видалення биогеля.

Реабілітація

Після видалення біогелю і установки імплантів пацієнтки перебувають під 24-х годинним спостереженням в стаціонарі клініки. На 3, 7, 14 день я призначаю контрольні консультації для огляду стану грудей, дезінфекції швів, заміни пластирів.

Перші 14 днів після операції необхідно уникати будь-якого потрапляння води на розріз. Слід забезпечити повний спокій плечовому суглобу – не можна піднімати руки вище плеча, сідати за кермо автомобіля, необхідно виключити заняття фітнесом та інші фізичні навантаження.

Під час реабілітації також необхідно:

  • Протягом місяця після операції носити компресійну білизну, завдяки якій груди фіксуються в правильному положенні. У вартість операції включений 1 комплект такої білизни.
  • Відмовитися від фізичного навантаження на місяць після операції. До занять в залі можна повертатися вкрай поступово, виключно під наглядом тренера. Щоб уникнути ризику зсуву імплантів, повністю варто відмовитися від навантажень на плечовий пояс. По закінченню 4-6 місяців можна повноцінно займатися в тренажерному залі.

Видалення біополімеру з грудей: вартість

Ціна на операцію залежить від складності проведення та необхідності у використанні імплантів. Вартість видалення біогелю – від $ 5000.

Якщо у вас є питання, будь ласка, напишіть мені в Директ в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Координатори контакт-центру зв’яжуться, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

Що входить у вартість

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

Вопрос