Відгуки

Як правильно вибрати імплант, чи страшний наркоз, як потрібно готуватися до операції та як проходить реабілітація – всі відповіді у відео-блогах наших пацієнток, які розповідають всі деталі про власні операції.

main_photo

Miss O

325 тис. підписників

Відомий б’юті-блогер Miss O про те, як проходила операція по збільшенню грудей, видалення фіброаденоми і корекції асиметрії.

Влітку 2018 року Денис Олександрович разом з командою маммологов виконав операцію з видалення фіброаденоми, корекції асиметрії та збільшення грудей відомій б’юті-блогеру Miss O.

В її відеощоденнику всі деталі про те як правильно вибрати лікаря для проведення операції, підготовку, реабілітацію та відчуттях після, а також відповіді на найпопулярніші питання.

Проведені операції:

  • Видалення фіброаденоми
  • Збільшення грудей
  • Корекція асиметрії
main_photo

Анна Кузочка

1,28 млн підписників

Відомий блогер Анна Кузочка, інтернет-подружка 1.2 мільйонів користувачів Youtube про свій досвід збільшення грудей.

У травні 2019 роки Денис Олександрович Юрченко провів збільшуючу маммопластику Анні Кузочці, популярному Youtube-блогеру і кумиру понад мільйон користувачів мережі.

В її відеощоденнику – детально про рішення зробити операцію в 18 років, очікуваннях, операції, наркоз, підтримку рідних і друзів та реабілітацію після операції.

Проведені операції:

  • Збільшення грудей
main_photo

Наталія Наффі

177 тис. підписників

Відомий блогер Наталія Наффі про те, як проходила операція зі збільшення грудей

У липні 2016 роки Денис Олександрович Юрченко провів маммопластику Київському блогеру Наталії Наффі.

В її відеощоденнику – всі деталі оглядів, підготовки до операції та наркозу.

А також детальний звіт про те, як проходить реабілітація після операції, її результати, і як маммопластика впливає на сприйняття жінки самої себе.

Проведені операції:

  • Збільшення грудей
main_photo

Таня TGYM

1,45 млн підписників

Фітнес-блогер Таня T-Gym про свою операцію із видалення множинних фіброаденом і збільшення грудей.

Один з найбільш рейтингових фітнес-блогерів Таня T-Gym розповіла своїм фоловерам про важливість своєчасної діагностики молочної залози. Дівчині була зроблена операція з видалення множинних фіброаденом і збільшення грудей.

Про переживання, попередні дослідження і підготовку до операції, рішення про проведення операції, реабілітацію, а також – повернення до спортивних навантажень після маммопластики – в Youtube-блозі T-Gym.

Проведені операції:

  • Видалення фіброаденоми
  • Збільшення грудей

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

    Питання