Всі операції на обличчі

Підтяжка обличчя в Києві

Чи можливо зупинити час? Мої пацієнтки після ліфтингу обличчя впевнено говорять: “Так, можна!”. Завдяки можливостям пластичної хірургії, мінус 10 років за 2 години операції стає реальністю.

Не секрет, що кожна жінка бажає зберегти свою молодість і красу. Але вік дає про себе знати і в першу чергу змінами на обличчі. Навіть якщо жінка регулярно відвідує косметолога, зупинити процес “дорослішання шкіри” уходовой засобами, процедурами і навіть контурній пластикою з використанням філерів неможливо.

Ліфтинг особи дозволяє скорегувати навіть глибокі вікові зміни. Гарний чіткий контур обличчя, відсутність зморшок, другого підборіддя, – це те, що бачать мої пацієнтки після операції. Мені ж як пластичного хірурга особливо приємно спостерігати за щасливими усмішками після такого омолодження.

Підтяжка обличчя: підготовка

 1. Консультація. На прийомі я уважно вислуховую побажання пацієнтки, розповідаю як буде проходити операція, реабілітація, а також відповідаю на всі запитання. На даному етапі я визначаю оптимальний варіант корекції тих зон особи, які необхідно провести для отримання ідеального природного результату.
 2. Огляд. Я оцінюю стан тканин обличчя, ступінь їх еластичності, анатомічні особливості будови обличчя пацієнтки.
 3. Комплексне обстеження. До операції кожна пацієнтка в обов’язковому порядку повинна здати лабораторні аналізи (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С). Також необхідний огляд у терапевта.

Як проходить операція з підтяжки обличчя?

Я обираю метод проведення операції, виходячи від бажаного результату, а також індивідуальних особливостей будови обличчя пацієнтки.

Фейсліфтінг триває до 2,5 годин і виконується під загальним наркозом. Якщо призначена класична підтяжка, я максимально дбайливо проводжу розрізи в волосистої частини голови, в природних шкірних складках (уздовж скроні уздовж вушної раковини до шиї). Далі проводжу підтяжку шкіри, січуть її надлишки і фіксую в новому положенні.

Після операції рубець залишається непомітним. Для накладання швів я використовую саморассасивающіеся нитки, яких немає необхідності видаляти.

Реабілітаційний період

Підтяжка обличчя – досить складна операція, тому я особливо акцентую увагу на дотриманні всіх моїх рекомендацій на час відновлення. Це дозволить уникнути ускладнень і прискорити процес повернення до звичного способу життя.

Після операції пацієнтка перебуває в клініці 24 години. Це необхідно для спостереження за її загальним станом, а також забезпечення абсолютного спокою і відпочинку.

Протягом 14 днів необхідно максимально берегти себе. Щоб уникнути набряклості, в перші 2-3 дні необхідно спати з піднятою головою. На 7, 14 день я призначаю контрольні огляди для оцінки стану пацієнтки.

Під час реабілітації необхідно:

 1. Відмовитися від нанесення декоративної косметики, миття голови, носіння лінз протягом двох перших тижнів.
 2. Обмежити фізичне навантаження. Варто уникати низьких нахилів, підйомів ваги, різких поворотів особи. До занять в тренажерному залі можна повертатися поступово по закінченню місяця після операції.
 3. Протягом першого місяця виключити куріння, вживання кави, алкогольних напоїв, а також відвідування сауни, басейну, плавання в водоймах.

Вартість підтяжки обличчя в Україні

Ціна на ліфтинг обличчя становить близько $4000 і включає абсолютно всі витрати на обстеження, операцію, спостереження в клініці, а також повторні огляди.

У вас виникли питання? Ви можете написати мені в Директ в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Координатори контакт-центру зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

До
Пiсля

Що входить у вартість

Лікар, що проводить операцію

Марина Юрченко

Експерт в області пластики повік та естетики обличчя

 • 14 років досвіду
 • вища категорія
 • 500+ операцій з пластики повік
 • 1000+ годин в операційній

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання