Всі операції на грудях

Підтяжка грудей (мастопексія) у Києві

Опущення (птоз) грудей – це природний процес. Якими б технологіями ми не володіли, силу гравітації ніхто скасувати не може. Найчастіше я спостерігаю такі зміни з наступних причин:

 • вікові зміни, коли тканини стають менш еластичними;
 • деформація грудей після вагітності та годування, часто неправильного;
 • різке зниження ваги.

Хороші новини: форму грудей можна повернути за допомогою операції з підтяжки грудей. Вона може проводиться як з використанням імплантів, так і без них. Це досить складні операції – для красивого результату мені потрібно не тільки вибрати оптимальний розмір, тип і форму імпланту, але і спосіб проведення підтяжки – періареолярний (з розрізом через ареолу) або якірну (з вертикальним рубцем). Як правило, під час операції я також проводжу зменшення ареол навколо сосків.

Більше про операцію, наркоз, імпланти, реабілітацію, а також фото, поради та відповіді на найчастіші запитання – у моєму Telegram-боті. Запускайте за посиланням

 

Корекція форми грудей: підготовка до операції  

 1. Консультація. Під час прийому я детально розповідаю про деталі операції, види імплантів, реабілітацію. До зустрічі в клініці я зазвичай прошу визначитися з бажаною формою грудей. На прийомі ми обов’язково обговоримо той результат, який ви хочете отримати.
 2. Огляд. Я оцінюю стан тканин, проводжу виміри, вимірюю рівень опущення грудей або її асиметрії. На підставі цієї оцінки та побажань пацієнтки, я визначаю тип імпланта та спосіб підтяжки. Це важливий аспект – адже груди потрібно не тільки повернути до естетичного вигляду. Потрібно продумати як зробити так, щоб вона не опустилася повторно. А на це впливають вага імпланта, структура його поверхні, форма, техніка проведення операція та дотримання правил реабілітації.
 3. Комплексне обстеження. Перед операцією всі пацієнтки проходять УЗД молочних залоз, ЕКГ, здають ряд аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор), а також проходять огляд у гінеколога та терапевта.

Які імпланти використовуються?

Для операції з підтяжки і збільшення грудей я використовую сертифіковані в Україні імпланти таких виробників як Polytech, Allergan, Motiva, Eurosilicone анатомічної або круглої форми. Часто для таких операцій я віддаю перевагу спеціальним поліуретановим імплантам Polytech Replicon. Вони призначені для повторних пластик і складних підтяжок, надійно фіксують форму грудей.

Як пластичний хірург, я підтримую інноваційні рішення. До таких відносяться нові імпланти Polytech BLite, які на 30% легше ніж звичайні аналоги. Вони вже мають численні позитивні відгуки серед європейських і українських колег. Ці імпланти особливо підходять дівчатам, яким показані імпланти об’ємом понад 350 мл. За рахунок полегшеної ваги вони зберігають форму грудей і не дозволяють їй опускатися.

Однак, вид імпланту я визначаю індивідуально для кожної пацієнтки, щоб виключити ризик опущення грудей в подальшому. При виписці кожна пацієнтка отримує документи з довічною гарантією на цілісність імплантів від виробника.

Підтяжка грудей: як проходить операція?

В середньому корекція молочних залоз триває до 1,5 години. Під час операції використовується загальний наркоз. Є 2 види техніки для проведення операцій з підтяжки молочних залоз:

 • розріз по ареолі, через яку встановлюється імплант. Надлишок шкіри обережно видаляється, створюючи тим самим “підтягуючий ефект”.  Рубець залишається непомітним, оскільки проходить по межі шкіри та ареоли. Після реабілітації на його місці залишається непомітна біла смужка не більше 1 мм шириною.
 • розріз у формі якоря. Ця техніка використовується для випадків сильного опущення і відвисання грудей або значного зменшення її об’єму. В результаті операції залишається непомітний косметичний рубець у вигляді якоря: навколо соска, від нього вниз і по складці під залозою.

Для накладання швів я використовую саморозсмоктувальні нитки. Також ставлю спеціальні дренажі, які видаляються через 24 години.

Реабілітація

Пацієнткам, які роблять мамопластику з підтяжкою, потрібно бути особливо обережними в період реабілітації і дотримуватися всіх моїх рекомендацій. Інакше імплант може легко зміститися і буде потрібна повторна корекція.

Після підтяжки грудей пацієнтки перебувають під 24-х годинним спостереженням в стаціонарі клініки. На 3, 7, 14 день я призначаю повторні консультації для огляду стану грудей, дезінфекції швів, заміни пластирів.

Перші 14 днів після операції – найважливіші для відновлення. Протягом цього часу необхідно уникати будь-якого потрапляння води на розріз. Слід забезпечити повний спокій плечовому суглобу. Категорично заборонено піднімати руки вище плеча, а також водити автомобіль.

Під час реабілітації необхідно:

 1. Протягом місяця після операції носити компресійну білизну, завдяки якій груди фіксуються в правильному положенні. У вартість операції включений 1 комплект такої білизни.
 2. Відмовитися від фізичного навантаження на місяць після операції. До занять в залі можна повертатися вкрай поступово, виключно під наглядом тренера. Заборонені навантаження на плечовий пояс, щоб уникнути ризику зсуву імплантів. По закінченню 4-6 місяців можна повноцінно займатися в залі.

Вартість підтяжки молочних залоз в Києві

Ціна підтяжки грудей залежить від використаних імплантів і способу підтяжки. Як правило, вартість підтяжки грудей – від $ 5000. Детальніше в розділі «Ціни».

У вас виникли питання? Ви можете написати мені в Директ в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Координатори контакт-центру зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

Що входить у вартість

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання