Всі операції на грудях

Підтяжка грудей (мастопексія) у Києві

Polytech 315 ml, анатомические импланты, 3 месяца после операции

Привіт! Я Денис Юрченко, експерт із мамопластики. У цьому розділі ми поговоримо про опущення (птоз) грудей. Перш за все, це природний процес. Якими б технологіями ми не володіли, силу гравітації ніхто скасувати не може. Найчастіше я спостерігаю такі зміни з наступних причин:

 • вікові зміни, коли тканини стають менш еластичними;
 • деформація грудей після вагітності та годування, часто неправильного;
 • різке зниження ваги.

Хороші новини: форму грудей можна повернути за допомогою операції з підтяжки грудей. Вона може проводиться як з використанням імплантів, так і без них. Це досить складні операції – для красивого результату мені потрібно не тільки вибрати оптимальний розмір, тип і форму імпланту, але і спосіб проведення підтяжки – періареолярний (з розрізом через ареолу) або якірну (з вертикальним рубцем). Як правило, під час операції я також проводжу зменшення ареол навколо сосків.

Корекція форми грудей: підготовка до операції  

 1. Консультація. Під час прийому я детально розповідаю про деталі операції, види імплантів, реабілітацію. До зустрічі в клініці я зазвичай прошу визначитися з бажаною формою грудей. На прийомі ми обов’язково обговоримо той результат, який ви хочете отримати.
 2. Огляд. Я оцінюю стан тканин, проводжу виміри, вимірюю рівень опущення грудей або її асиметрії. На підставі цієї оцінки та побажань пацієнтки, я визначаю тип імпланта та спосіб підтяжки. Це важливий аспект – адже груди потрібно не тільки повернути до естетичного вигляду. Потрібно продумати як зробити так, щоб вона не опустилася повторно. А на це впливають вага імпланта, структура його поверхні, форма, техніка проведення операція та дотримання правил реабілітації.
 3. Комплексне обстеження. Перед операцією всі пацієнтки проходять УЗД молочних залоз, ЕКГ, здають ряд аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор), а також проходять огляд у гінеколога та терапевта.

Які імпланти використовуються?

Для операції з підтяжки і збільшення грудей я використовую сертифіковані в Україні імпланти таких виробників як Polytech, Allergan, Motiva, Eurosilicone, Nagor анатомічної або круглої форми. Часто для таких операцій я віддаю перевагу спеціальним поліуретановим імплантам Polytech Replicon. Вони призначені для повторних пластик і складних підтяжок, надійно фіксують форму грудей.

Як пластичний хірург, я підтримую інноваційні рішення. До таких відносяться нові імпланти Polytech BLite, які на 30% легше ніж звичайні аналоги. Вони вже мають численні позитивні відгуки серед європейських і українських колег. Ці імпланти особливо підходять дівчатам, яким показані імпланти об’ємом понад 350 мл. За рахунок полегшеної ваги вони зберігають форму грудей і не дозволяють їй опускатися.

Однак, вид імпланту я визначаю індивідуально для кожної пацієнтки, щоб виключити ризик опущення грудей в подальшому. При виписці кожна пацієнтка отримує документи з довічною гарантією на цілісність імплантів від виробника.

Підтяжка грудей: як проходить операція?

В середньому корекція молочних залоз триває до 1,5 години. Під час операції використовується загальний наркоз. Є 3 види техніки для проведення операцій з підтяжки молочних залоз:

 • розріз по ареолі, через яку встановлюється імплант. Надлишок шкіри обережно видаляється, створюючи тим самим “підтягуючий ефект”.  Рубець залишається непомітним, оскільки проходить по межі шкіри та ареоли. Після реабілітації на його місці залишається непомітна біла смужка не більше 1 мм шириною.
 • вертикальна підтяжка – коли розріз виконується по ареолі та вниз.
 • розріз у формі якоря. Ця техніка використовується для випадків сильного опущення грудей або значного зменшення її об’єму. В результаті операції залишається непомітний косметичний рубець у вигляді якоря: навколо соска, від нього вниз і по складці під грудьми.

Для накладання швів я використовую саморозсмоктувальні нитки. Також ставлю спеціальні дренажі, які видаляються через 24 години.

Реабілітація

Пацієнткам, які роблять мамопластику з підтяжкою, потрібно бути особливо обережними в період реабілітації і дотримуватися всіх моїх рекомендацій. Інакше імплант може легко зміститися і буде потрібна повторна корекція.

Після підтяжки грудей пацієнтки перебувають під 24-х годинним спостереженням в стаціонарі клініки. На 3, 7, 14 день я призначаю повторні консультації для огляду стану грудей, дезінфекції швів, заміни пластирів.

Перші 14 днів після операції – найважливіші для відновлення. Протягом цього часу необхідно уникати будь-якого потрапляння води на розріз. Слід забезпечити повний спокій плечовому суглобу. Категорично заборонено піднімати руки вище плеча, а також водити автомобіль.

Під час реабілітації необхідно:

 1. Протягом місяця після операції носити компресійну білизну, завдяки якій груди фіксуються в правильному положенні. У вартість операції включений 1 комплект такої білизни.
 2. Відмовитися від фізичного навантаження на місяць після операції. До занять в залі можна повертатися вкрай поступово, виключно під наглядом тренера. Заборонені навантаження на плечовий пояс, щоб уникнути ризику зсуву імплантів. По закінченню 4-6 місяців можна повноцінно займатися в залі.

Вартість підтяжки молочних залоз в Києві

Ціна підтяжки грудей залежить від використаних імплантів і способу підтяжки. Як правило, вартість підтяжки грудей – від $5000. Детальніше в розділі «Ціни».

У вас виникли питання? Ви можете написати мені в Дірект в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Адміністратори зв’яжуться з вами найближчим часом у Вайбері, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

Polytech 330+315 мл, підтяжка по ареолі + збільшення, рік після операції

До
Пiсля
Більше фото в Instagram

Що входить у вартість

Лікар, що проводить операцію

Денис Юрченко

Експерт в області пластики грудей

 • 21 рік досвіду
 • вища категорія
 • 5 000+ операцій з корекції грудей
 • 20 000+ годин в операційній

Ціни на мамопластику

Остаточна вартість операції визначається після прийому.

Операція Ціна в доларах
Збільшення грудей імплантами
6000
Збільшення грудей імплантами з підтяжкою по ареолі
7000
Збільшення грудей імплантами з вертикальною підтяжкою
7000
Підтяжка грудей без імплантів (вертикальна)
5000
Зменшення грудей без імплантів (якірна підтяжка)
6000
Зменшення грудей з імплантами (якірна підтяжка)
8000

Часті питання

Часто чую це питання, але ж ваша вагітність не від мене залежить. Якщо ви плануєте вагітність протягом року, то вже потерпіть з пластикою грудей до закінчення гв. Якщо вагітність є теоретичним питанням і плани на неї туманні, то в такому випадку усе залежить лише від щирості вашого бажання. Тому якщо хочете - робіть, якщо є вагання - значить ваш час ще не настав.

Як будуть виглядати груди з імплантом після вагітності і годування? На це питання вам із 100% гарантією не відповість жоден лікар, а якщо хтось буде давати гарантії - тікайте швидко від того спеціаліста, бо то шарлатан.
Ніхто не знає наперед, як будуть почуватися молочні залози під час шторму гормонів, як буде проходити грудне вигодовування, чи вдастся вам його взагалі налагодити, як ви будете набирати вагу під-час вагутності та як проходитимуть пологи. Загалом, якщо вагітність, пологи і грудне вигодовування проходили у рамках норми - з грудьми абсолютно нічого не станеться, вони не деформуються, імплант не провернеться, не пошкодиться. Подивіться в телеграмі, там є пару гарних прикладів з фото і відео.

Чи можна годувати грудьми після підтяжки? Все залежить від виду підтяжки та від того на скільки були пересічені протоки (бо як лікар їх хірургічно пересікає, вони вже не зростаються назад як було). Якщо при підтяжці по ареолі гв ще може бути теоретично можливим, то після якірної та вертикальної - скоріше ні, ніж так. Тож при планування операції зважайте на цей факт.

Відстань між грудьми залежить від вашої анатомічної будови. Під час пластичної операції цю відстань можна трішки скорегувати - з допомогою хірургічної техніки та правильно підібраного розміру/форми імплантів.

Але якщо від природи ваші молочні залози знаходяться дещо нарізно, то зробити їх максмально близько може лише імплант дуже великого розміру. А як ви знаєте, я не фанат екстремальних форм. Проте є й хороші новини - сформувати виразну складку декольте після мамопластики ви зможете за допомогою білизни. Трошки пушапу - і готово.

Почнемо з основного. Круглі іимпланти - це єдине рішення лише для двох категорій дівчат.

Перша - професійні спортсменки, які активно тренуються кожного дня, і у яких постійне навантаження на грудні мязи. Чому так? Із-за фізичного навантаження імплант може провертатися. Проте якщо встановлювати круглу форму, то будь-які провороти будуть непомітними, тож імплант зможе крутитися собі наздоров'я скільки йому заманеться.

Друга - дівчата, у яких молочні залози від природи розташовані анатомічн низько на грудній клітині. Якщо таким пацієнткам встановлювати анатомічні імпланти, то візуально ми опустимо груди ще нижче, навіть аномально низько. Тож в таких випадках - тільки круглі імпланти.

Якщо ви не належите до цих категорій, я вас вітаю - ви можете обирати між круглими та анатомічними на власний розсуд. Використання круглих імплантів не означає, що після наркозу ви прокинетеся з двома вульгарними шарами як у порно-зірки (ну хіба що ви саме такий ефект замовляли напередодні операції). Круглі імпланти також створюють природні контури, просто з ними ваше декольте буде дещо виразнішим.

Давайте для початку розберемося від чого ті ускладнення виникають. Загальний ризик виникнення ускладнень в мамопластиці складає лише 2%. Це і сероми, і контрактури, і відторгнення і купа всякого іншого, що трапляється в більшій мірі із-за індвідуальної реакції організму або хвороб, про які пацієнти "забули" розказати перед операцією. Хоча у нас вкрай розшрена підготовка перед мамопластикою - все ж таки пластичний хірург не зобовязаний проводити повний чекап перед операцією.

Ви не повірите, але 95%+ ускладнень відбуваються із-за нехтування пацієнтками правилами реабілітації 🤷. І хоч я детально розказую усі деталі, все одно знаходяться пацієнтки з власними уявленнями про процес відновлення.

За 21 рік я багато чого бачив. Був випадок, коли дівчина на третій день після операції вирішила чогось віджатися від підлоги аби перевірити чи щось станеться (а воно сталося - у неї розійшлися шви). А ще одна пацієнта через тиждень вирішила зробити генеральне прибирання з миттям вікон (і приїхала після нього із запаленням). Я вже мовчу про танці на пілоні, катання на квадроциклах, пірнання з пірсу, спання на животі та інші фантазії в перші тижні після операції.

Так, звичайно, трапляються і помилки хірургів - неправильно вибраний розмір/вид імпланта, некоректна техніка, неякісні нитки і тд. Але тут я вже раджу ретельно обирати лікаря та клініку.

Сучасні імпланти мають пожиттєву гарантію на цілісніть. Немає ніякої медичної необхідності проводити їх заміну.

А от у минулого покоління імплантів був строк придатності, і він складав 10 років. Саме через 10 років рекомендувалося робити заміну. Тож якщо ваша операція була проведена до 2012 року, дуже раджу про це задуматися з огляду на безпеку. І хоч медичний силікон і не розтікається при розриві імпланту, можна легко отримати деформацію, запалення та інші неприємності.

Незважаючи на пожиттєву гарантію, чи роблять деякі мої пацієнтки заміну імплантів через час? Так, звісно. Але це відбувається з індивідуальних причин - хочеться розмір більше або менше, втрата/набір ваги вплинули на тканини і потрібна корекція, тощо.

Чи можна ходити з одними імплантами усе життя? Мабуть так, проте чи можемо ми передбачити свої плани і вподобання на такий невідомий часовий проміжок як "все життя"?

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання