Всі корекції тіла

Абдомінопластика в Києві

Материнство – це велике щастя. Але отримані після народження диастаз, провисання шкіри, розтяжки, рубці, деформації засмучують абсолютно всіх жінок.

Пластика живота, 3 місяці після операції

Багато настільки втрачає впевненість у своїй привабливісті, що ховають купальники і топи в довгу шухляду. Те ж саме відбувається і з жінками, які не можуть позбутися від зайвої ваги, навіть виснажуючи себе постійними дієтами і фізичними навантаженнями. У більшості випадків абдомінопластика живота – це єдине ефективне рішення проблеми.

Пластика живота + підтяжка грудей з імплантами, 3 місяці після операції

Пластика живота: підготовка

 1. Консультація. На прийомі я обговорюю з пацієнткою бажаний результат і відповідаю на всі запитання. Також я розповідаю як буде проходити операція та яких обмежень слід дотримуватися на час реабілітації.
 2. Огляд. Я оцінюю стан тканин живота, ступінь їх еластичності. Ми в обов’язковому порядку визначаємо наявність діастазу – розбіжності м’язів живота. З огляду на той результат, на який розраховує пацієнтка, а також її фізіологічні особливості, я визначаю тип корекції живота і складаю план операції.
 3. Комплексне обстеження. Обов’язково все пацієнтки проходять передопераційне обстеження, яке включає загальний аналіз крові і сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С), ЕКГ, а також огляд у терапевта.

 

Як проходить операція з пластики живота?

В середньому операція триває 1,5 години. Проводиться під загальним наркозом.

Залежно від методу корекції, я акуратно видаляю надлишки шкіри, жирові відкладення, розтяжки в області живота. Зшиваю діастаз, переміщаю пупок в правильне положення, роблю підтяжку шкіри.

Рубець після операції знаходиться по лінії білизни. Після реабілітаційного періоду він перетворюється в маленьку білу смужку шириною 1 мм. Вона практично непомітна. Для накладання швів я використовую саморозсмоктувальні нитки, тому видаляти їх після операції необхідності немає.

При бажанні пацієнтки пластику живота можна об’єднати з іншими пластичними операціями: ліпосакцією, ліпофілінгом, пластикою грудей або іншими.

 

Реабілітаційний період

Кожна пацієнтка протягом 24 годин знаходиться в клініці для спостереження за загальним станом. У стаціонарі передбачені всі умови для повноцінного відпочинку: турботливий персонал, збалансоване харчування і затишна атмосфера.

Я особливо акцентую увагу на тих моментах, які прискорюють процес відновлення і дозволяють якомога швидше повернутися до звичного способу життя.

Для успішної реабілітації необхідно:

 1. Протягом місяця носити компресійну білизну. 1 набір такого білизни входить у вартість операції. Воно дозволяє зменшити набряклість, прискорити період відновлення.
 2. Виключити фізичні навантаження протягом першого місяця. Категорично забороняються різкі рухи, повороти тулуба.
 3. Протягом першого місяця виключити відвідування сауни, басейну, плавання в водоймах.
  Скорегувати свій режим харчування: виключити вживання солоної, гострої, смаженої їжі, вживання алкогольних напоїв.

Також важливо: щоб результат операції надовго зафіксувався, необхідно в подальшому стежити за харчуванням і підтримувати здоровий рівень фізичної активності.

 

Вартість пластики живота в Україні

Ціна на абдомінопластику живота в Києві становить близько $ 5000 і включає весь пакет послуг: обстеження, операцію, спостереження в клініці, а також повторні огляди.

З усіх питань ви можете написати мені в Директ в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Координатори контакт-центру зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

Що входить у вартість

Лікар, що проводить операцію

Дмитро Мікуліч

Експерт в області пластики тіла та реконструктивної пластики грудей

 • 17 років досвіду
 • вища категорія
 • 3 000+ операцій
 • 15 000+ годин в операційній

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання