Всі операції на обличчі

Блефаропластика в Києві

Перше, на що ми звертаємо увагу при спілкуванні – це очі. Відкритий погляд привертає і налаштовує до себе. З віком навколо очей можуть утворюватися надлишки шкіри, жирові грижі. При втраті тонусу та еластичності м’язів з’являється “нависла повіка”. Ця особливість також зустрічається серед молодих дівчат і пов’язана вона з генетикою. В результаті створюється враження вічно втомленого, понурого погляду.

Корекція повік (блефаропластика) покликана вдосконалити естетику обличчя, підкреслити природну красу.

У нашій команді усі види пластики повік проводить Марина Олександрівна Юрченко, офтальмолог та естетичний пластичний хірург.

Вона проводить наступні види блефаропластики:

 • хірургічна пластика нижніх повік;
 • транскон’юктивальна пластика нижніх повік;
 • хірургічна пластика верхніх повік;
 • кругова пластика повік (одночасна корекція верхньої та нижньої повіки);
 • кантопексія – foxy eye (зміна розрізу очей).

Ось що Марина Олександрівна каже з приводу цих видів операції.

Пластика повік: підготовка

 1. Консультація. На прийомі я обговорюю з пацієнткою всі запитання: деталі проведення корекції, особливості реабілітації. Ми також обговорюємо очікуваний результат, деталі реабілітації, тривалість ефекту після операції.
 2. Огляд. Я оцінюю еластичність шкіри, ступінь її “провисання”, визначаю необхідний вид контурної пластики повік, який створить ідеальний результат.
 3. Комплексне обстеження. Всі пацієнтки обв’язково  проходять ряд аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор), а також огляд у терапевта. При необхідності призначається консультація лікаря-офтальмолога.

Блефаропластика повік: як проходить операція?

Операція триває від 20 хвилин до 1 години. Пластика верхніх повік виконується під місцевою анестезією. Для корекції нижніх повік, а також кругової блефаропластики використовується загальний наркоз.

Я акуратно роблю розріз в природній складці повіка, видаляю надлишки шкіри та грижі. Накладаю шви, які знімаються через 7 днів. Після реабілітації сліди від рубця абсолютно непомітні – вони ховаються в складці повіка.

Корекцію повіка при бажанні можна поєднати з іншим видом пластики особи (пластика носа, пластика контурів особи, отопластика) або інших частин тіла.

Реабілітація

Після операції пацієнтка 24 години знаходиться в клініці для спостереження за загальним станом. У стаціонарі створена комфортна атмосфера, враховані всі необхідні умови, харчування і догляд. У цей час важливо прикладати холод в область навколо очей, щоб зменшити набряклість.

Мені як пластичному хірургу важливо, щоб пацієнтку нічого не турбувало після проведення корекції. Я рекомендую після виписки наступні 2-3 дні побути вдома. В цей час вкрай важливо берегти обличчя до повного відновлення. Раджу також трохи зменшити звичне навантаження на очі – відмовитися від роботи за комп’ютером, носіння лінз.

Ціни на блефаропластику в Україні

Ціна пластики повіка – від $ 1500. Вартість операції включає всі витрати: прийоми, огляди, аналізи, спостереження в стаціонарі клініки.

Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете їх задати в Директ мого аккаунта Instagram.

Щоб записатися на прийом, натисніть кнопку “Записатися” в правому верхньому куті сайту. Адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом, щоб скоординувати час консультації.

Кругова пластика повік з видаленням жирових гриж, 3 місяці після операції

До
Пiсля
Більше фото в Instagram

Що входить у вартість

Лікар, що проводить операцію

Марина Юрченко

Експерт в області пластики повік та естетики обличчя

 • 14 років досвіду
 • вища категорія
 • 500+ операцій з пластики повік
 • 1000+ годин в операційній

Ціни на блефаропластику

Остаточна вартість операції визначається після прийому.

Операція Ціна в доларах
Пластика верхніх повік
1000
Пластика нижніх повік
1000
Трансконьюктивальна пластика нижніх повік (без розрізів)
1000
Foxy eye (кантопексія - зміна розрізу очей)
1000
Кругова пластика повік
2000
Підтяжка брів
1000
Підтяжка чола
1000

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання