Всі операції на обличчі

Блефаропластика в Києві

Перше, на що ми звертаємо увагу при спілкуванні – це очі. Відкритий погляд привертає і налаштовує до себе. З віком навколо очей можуть утворюватися надлишки шкіри, жирові грижі. При втраті тонусу та еластичності м’язів з’являється “нависла повіка”. Ця особливість також зустрічається серед молодих дівчат і пов’язана вона з генетикою. В результаті створюється враження вічно втомленого, понурого погляду.

Корекція повік (блефаропластика) покликана вдосконалити естетику обличчя, підкреслити природну красу.

Я проводжу наступні види блефаропластики:

 • пластика нижніх повік;
 • пластика верхніх повік;
 • кругова пластика повік (одночасна корекція верхньої та нижньої повіки).

Пластика повік: підготовка

 1. Консультація. На прийомі я обговорюю з пацієнткою всі запитання: деталі проведення корекції, особливості реабілітації. Ми також обговорюємо очікуваний результат, деталі реабілітації, тривалість ефекту після операції.
 2. Огляд. Я оцінюю еластичність шкіри, ступінь її “провисання”, визначаю необхідний вид контурної пластики повік, який створить ідеальний результат.
 3. Комплексне обстеження. Всі пацієнтки обв’язково  проходять ряд аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор), а також огляд у терапевта. При необхідності призначається консультація лікаря-офтальмолога.

Блефаропластика повік: як проходить операція?

Операція триває від 20 хвилин до 1 години. Пластика верхніх повік виконується під місцевою анестезією. Для корекції нижніх повік, а також кругової блефаропластики використовується загальний наркоз.

Я акуратно роблю розріз в природній складці повіка, видаляю надлишки шкіри та грижі. Накладаю шви, які знімаються через 7 днів. Після реабілітації сліди від рубця абсолютно непомітні – вони ховаються в складці повіка.

Корекцію повіка при бажанні можна поєднати з іншим видом пластики особи (пластика носа, пластика контурів особи, отопластика) або інших частин тіла.

Реабілітація

Після операції пацієнтка 24 години знаходиться в клініці для спостереження за загальним станом. У стаціонарі створена комфортна атмосфера, враховані всі необхідні умови, харчування і догляд. У цей час важливо прикладати холод в область навколо очей, щоб зменшити набряклість.

Мені як пластичному хірургу важливо, щоб пацієнтку нічого не турбувало після проведення корекції. Я рекомендую після виписки наступні 2-3 дні побути вдома. В цей час вкрай важливо берегти обличчя до повного відновлення. Раджу також трохи зменшити звичне навантаження на очі – відмовитися від роботи за комп’ютером, носіння лінз.

Ціни на блефаропластику в Україні

Ціна пластики повіка – від $ 1500. Вартість операції включає всі витрати: прийоми, огляди, аналізи, спостереження в стаціонарі клініки.

Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете їх задати в Директ мого аккаунта Instagram.

Щоб записатися на прийом, натисніть кнопку “Записатися” в правому верхньому куті сайту. Оператор контакт-центру зв’яжеться з вами найближчим часом, щоб скоординувати час консультації.

Що входить у вартість

Лікар, що проводить операцію

Марина Юрченко

Експерт в області пластики повік та естетики обличчя

 • 14 років досвіду
 • вища категорія
 • 500+ операцій з пластики повік
 • 1000+ годин в операційній

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання