Всі операції на обличчі

Пластика підборіддя в Києві

top_photo

Привіт! Я Марина Юрченко, і в команді Yurchenko Plastic Surgery Team я відповідаю за естетику обличчя. Я часто чую від своїх пацієнток про те, як з-за зовнішнього вигляду підборіддя вони не впевнені в своїй привабливості. Насправді рішення цього питання просте.

Невелика операція на підборідді допомагає зробити пропорції більш гармонійними і витонченими, позбутися від “другого підборіддя” і помолодшати на кілька років відразу. Даний вид пластичної операції на обличчі може відновити природну красу і пропорції обличчя після отриманих травм або вроджених особливостей. На відміну від косметологічних філерів, ефект від операції зберігається все життя.

Пластика підборіддя: підготовка

 1. Консультація. На прийомі я уважно вислуховую побажання пацієнтки, розповідаю як буде проходити операція, реабілітація, а також відповідаю на всі запитання. На даному етапі я визначаю вид необхідної корекції.
 2. Огляд. Я оцінюю стан тканин обличчя, ступінь їх еластичності, анатомічні особливості будови обличчя пацієнтки.
 3. Комплексне обстеження. До операції кожна пацієнтка в обов’язковому порядку повинна здати лабораторні аналізи (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С). Також необхідний огляд у терапевта.

Як проходить операція по пластиці підборіддя?

В середньому тривалість операції складає менше 1 години. Використовується загальна анестезія.

Для зменшення підборіддя я видаляю надлишки жирової тканини, знімаю трохи кісткові фрагменти в правильне положення, фіксуючи їх. При необхідності проводжу ліпосакцію. Шви я накладаю “смарт” нитками, які з часом розсмоктуються самі.

Для збільшення підборіддя я використовую імпланти – силіконові або біологічні, отримані з власних кісткових або хрящових структур пацієнтки. Розріз проводиться в області нижньої щелепи, де фіксується імплант. Шви накладаються також саморозсмотуваний нитками.

Збільшення підборіддя я можу проводити методом липофилинга. Як “заповнює” матеріалу виступає власна жирова тканина пацієнтки. При використанні такого методу, ефект триває обмежена кількість часу.

Реабілітаційний період

По закінченню операції пацієнтка направляється в стаціонар клініки, де знаходиться 24 години під наглядом медичного персоналу. Я раджу дотримуватися всіх моїх рекомендацій, щоб звести до мінімуму набряклість і можливі ускладнення.

На 7 день я призначаю контрольний огляд для оцінки загального стану пацієнтки.

На час реабілітації також необхідно:

 1. Відмовитися від відвідування сауни, солярію, басейну.
 2. Під час сну тримати голову в піднятому положенні. Категорично забороняється спати на животі.
 3. Не наносити макіяж протягом 7 днів.
 4. Обмежити фізичне навантаження, заняття в тренажерному залі.
 5. Протягом першого місяця варто обмежити вживання кави, алкогольних напоїв, а також виключити куріння.

Вартість корекції підборіддя в Україні

Ціна корекції підборіддя залежить від обраного методу проведення операції, і становить близько $1500. У вартість також входить весь пакет послуг: консультації, спостереження в клініці, повторні огляди.

Поставити свої запитання ви можете, написавши мені в Директ в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Адміністратори зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

Що входить у вартість

Лікар, що проводить операцію

featured_image
Марина Юрченко

Експерт в області пластики повік та естетики обличчя

 • 14 років досвіду
 • вища категорія
 • 500+ операцій з пластики повік
 • 1000+ годин в операційній

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання