Всі операції на обличчі

Ринопластика в Києві

Не передати словами ті емоції, коли мої пацієнтки після операції не хочуть відходити від дзеркала, щоб ще раз помилуватися красивою витонченою формою носа.

Ринопластика в Україні стає все більш затребуваною. Ніс великого розміру, з горбинкою, із занадто широким або завужені кінчиком може стати причиною глибоких переживань і утисків в спілкуванні.

Але справа не тільки в естетиці. Вроджена деформація носа або отримана в результаті травм викликає і погіршення загального самопочуття. Утруднене дихання, хропіння уві сні, гайморит – часті супутники викривлення носової перегородки. У таких випадках призначається риносептопластика – коли корекція перегородки проводиться разом з пластикою носа. Такі операції я проводжу разом з ЛОР-лікарем.

 

Пластика носа: підготовка

 1. Консультація. На прийомі я докладно розпитую пацієнтку про проблеми, які турбують її через будови носа. Я уважно вислуховую побажання про результат, на який вона розраховує.
 2. Огляд . Я оцінюю розміри і форму носової перегородки, рівень диспропорції, асиметрії ніздрів, наявність внутрішніх порушень або травм. На даному етапі я визначаю оптимальну методику проведення операції, виходячи з індивідуальних особливостей будови носа пацієнтки. Мені як пластичного хірурга важливо, щоб ніс після операції виглядав максимально природно і органічно.
 3. Огляд у ЛОРа. Спеціаліст оцінює ступінь деформації носа і носової перегородки.
 4. Комплексне обстеження. Перед операцією все пацієнтки здають загальний аналіз крові і сечі, біохімічний аналіз крові , цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С) і проходять огляд у терапевта.

 

Як проходить операція по ринопластиці?

Операція триває від 40 хвилин до 2 годин. Використовується загальний наркоз.

Метод проведення операції я вибираю в залежності від бажаного кінцевого результату і індивідуальних особливостей будови носа пацієнтки.

При відкритій ринопластиці я роблю розріз по серединній частині носа і в його порожнинах. Проводжу необхідну корекцію. Внутрішні шви я накладаю нитками, які розсмоктуються з часом, тому не вимагають видалення. Зовнішні рубці залишаються практично непомітними. На ніс накладаю спеціальну гіпсову пов’язку, яка надійно фіксує його в правильному положенні.

Якщо призначена закрита ринопластика, все розрізи я проводжу в порожнині носа. Шви також накладаються саморозсмотуваний нитками. Для захисту, зменшення набряклості після операції на ніс накладається бандаж (лангету).

При бажанні пацієнтки пластика носа може проводиться одночасно з іншими видами пластики обличчя: підтяжкою контурів особи, блефаропластикой, отопластикою.

 

Реабілітаційний період

Пацієнтка 24 години знаходиться в клініці для спостереження за загальним станом. У стаціонарі створені всі умови для відпочинку і післяопераційного відновлення.

У перший тиждень необхідно носити лонгету. На 7 день я призначаю повторний огляд, на якому знімаю пов’язку, і ми вже можемо оцінити перші результати пластики.

Голова під час сну повинна знаходиться в піднятому положенні, для цього можна використовувати високу подушку. Щоб прискорити відновлення, я рекомендую:

 1. Виключити відвідування лазні, сауни, солярію, загоряння, плавання.
 2. Відмовитися від фізичних навантажень, занять в тренажерному залі на місяць.
 3. Максимально дбайливо доглядати за областю навколо носа. Категорично заборонені механічні чистки, а також носіння окулярів.

  Вартість ринопластики

  Ціна на ринопластику в приватній клініці Києва формується тільки після огляду і включає всі витрати на до – і післяопераційний період. Вартість операції з пластики носа – від $ 5000 тис.

  Якщо у вас є питання про операцію, можете писати в Директ мого аккаунта Instagram.

  Щоб записатися на прийом, натисніть кнопку “Записатися”. Координатори контакт-центру зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб запланувати зручний час для консультації.

 

Що входить у вартість

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання