всі операції

Пластична операція на тілі

“Чого хоче жінка – того хоче Бог”, – кажуть французи. Якщо жінка хоче зробити пластичну операцію на тілі, щоб позбутися “проблемних” місць, ми не бачимо перешкод. Тим більше, що для цього у хороших пластичних хірургів є всі засоби.

Усі види пластичні операції тіла у нашій команді Yurchenko Plastic Surgery Team проводить Дмитро Васильович Мікуліч:

 • повна пластика живота (абдомінопластика)
 • міні пластика живота (міні-абодомінопластика)
 • ліпосакція
 • ліпофілінг
 • ліпомоделювання

Хірургічна пластика тіла: підготовка

 1. Консультація. На прийомі Дмитро Васильович обговорює з пацієнткою бажаний результат і відповідає на всі запитання. Також він розповідає як буде проходити операція та яких обмежень слід дотримуватися на час реабілітації.
 2. Огляд. Лікар оцінює стан тканин на тих ділянках тіла, які необхідно “вдосконалити”, ступінь їх еластичності. Виходячи з бажаного результату, а також фізіологічних особливостей пацієнтки, визначає тип корекції фігури і складає план операції.
 3. Комплексне обстеження. Всі пацієнтки проходять передопераційне обстеження, яке включає загальний аналіз крові і сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С). Також необхідний огляд у терапевта.

Як проходять операції на тілі?

В середньому операції тривають від 30 хвилин до 3 годин.

Залежно від методу корекції, Дмитро Мікуліч акуратно видаляє надлишки шкіри, жирові відкладення, розтяжки. При необхідності під час абдомінопластики можна перемістити пупок в правильне положення, виконати підтяжку шкіри.

Після відновлення на місці рубців залишається маленька біла смужка, практично непомітна. Для накладання швів використовуються саморозсмоктувальні нитки, яких немає необхідності видаляти.

При бажанні пацієнтки ми можемо одночасно провести кілька пластичних операцій: ліпосакцію, ліпофілінг, абдомінопластику, збільшення грудей та інші.

Реабілітаційний період

Кожна пацієнтка протягом 24 годин знаходиться в клініці для спостереження за загальним станом. У стаціонарі передбачені всі умови для повноцінного відпочинку: турботливий персонал, збалансоване харчування і затишна атмосфера.

Лікарі нашої команди радять дотримуватися всіх рекомендацій, щоб процес відновлення пройшов якомога швидше.

Важливо розуміти, що тривалість результату після пластичної операції повністю лежить в руках пацієнтки. Щоб надовго його зберегти, необхідно дотримуватися збалансованого правильного харчування, стежити за загальним станом здоров’я, займатися спортом.

Для успішної реабілітації також необхідно:

 1. Протягом місяця носити компресійну білизну, якщо цього вимагає проведена корекція (1 набір такої білизни входить у вартість операції).
 2. Виключити фізичні навантаження протягом першого місяця, заняття в тренажерному залі. Категорично забороняються різкі рухи, повороти тулуба.
 3. Протягом першого місяця виключити відвідування сауни, басейну, плавання в водоймах.
  Максимально обмежити вживання солоної, гострої, смаженої їжі, вживання алкогольних напоїв.

Вартість пластики тіла в Україні

Ціна операцій на тілі в Києві залежить від виду необхідної корекції і стартують від $1000. Також у вартість входить весь комплекс послуг: обстеження, операція, спостереження в клініці, а також повторні огляди.

У вас є питання? Ви можете написати в Дірект в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Координатори контакт-центру зв’яжуться з вами у Вайбері найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас час консультації.