всі операції

Пластична операція на тілі

“Чого хоче жінка – того хоче Бог”, – кажуть французи. Якщо жінка хоче зробити пластичну операцію на тілі, щоб позбутися “проблемних” місць, я не бачу перешкод. Тим більше, що для цього у хороших пластичних хірургів є всі засоби.

Я проводжу наступні види пластичних операцій на тілі:

  • пластика живота (абдомінопластика);
  • ліпосакція.

Хірургічна пластика тіла: підготовка

  1. Консультація. На прийомі я обговорюю з пацієнткою бажаний результат і відповідаю на всі запитання. Також я розповідаю як буде проходити операція та яких обмежень слід дотримуватися на час реабілітації.
  2. Огляд. Я оцінюю стан тканин на тих ділянках тіла, які необхідно “вдосконалити”, ступінь їх еластичності. Виходячи з бажаного результату, а також фізіологічних особливостей пацієнтки, я визначаю тип корекції фігури і складаю план операції.
  3. Комплексне обстеження. Всі пацієнтки проходять передопераційне обстеження, яке включає загальний аналіз крові і сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С). Також необхідний огляд у терапевта.

Як проходять операції на тілі?

В середньому операції тривають від 30 хвилин до 3 годин.

Залежно від методу корекції, я акуратно видаляю надлишки шкіри, жирові відкладення, розтяжки. При необхідності під час абдомінопластики я можу перемістити пупок в правильне положення, роблю підтяжку шкіри.

Після відновлення на місці рубців залишається маленька біла смужка, практично непомітна. Для накладання швів я використовую саморозсмоктувальні нитки, яких немає необхідності видаляти.

При бажанні пацієнтки ми можемо одночасно провести кілька пластичних операцій: ліпосакцію, ліпофілінг, абдомінопластику, збільшення грудей та інші.

 

Реабілітаційний період

Кожна пацієнтка протягом 24 годин знаходиться в клініці для спостереження за загальним станом. У стаціонарі передбачені всі умови для повноцінного відпочинку: турботливий персонал, збалансоване харчування і затишна атмосфера.

Я раджу дотримуватися всіх моїх рекомендацій, щоб процес відновлення пройшов якомога швидше.

Важливо розуміти, що тривалість результату після пластичної операції повністю лежить в руках пацієнтки. Щоб надовго його зберегти, необхідно дотримуватися збалансованого правильного харчування, стежити за загальним станом здоров’я, займатися спортом.

Для успішної реабілітації також необхідно:

  1. Протягом місяця носити компресійну білизну, якщо цього вимагає проведена корекція. (1 набір такої білизни входить у вартість операції)
  2. Виключити фізичні навантаження протягом першого місяця, заняття в тренажерному залі. Категорично забороняються різкі рухи, повороти тулуба.
  3. Протягом першого місяця виключити відвідування сауни, басейну, плавання в водоймах.
    Максимально обмежити вживання солоної, гострої, смаженої їжі, вживання алкогольних напоїв.

 

Вартість пластики тіла в Україні

Ціна операцій на тілі в Києві залежить від виду необхідної корекції і стартують від $ 1000. Також у вартість входить весь комплекс послуг: обстеження, операція, спостереження в клініці, а також повторні огляди.

У вас є питання? Ви можете написати мені в Директ в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Координатори контакт-центру зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас час консультації.