Всі операції

Пластичні операції на обличчі

Щаслива, приваблива, впевнена в собі – такою бажає відчувати себе абсолютно кожна жінка. Але іноді комплекси з приводу зовнішності стають справжнім каменем спотикання на шляху до своїх бажань і можливостей.

Пластика обличчя абсолютно змінює внутрішній стан жінки – вона частіше посміхається, сміється і милується собою біля дзеркала. Пластичному хірургу бачити такий ефект перетворення – одне задоволення.

За естетику та красу обличчя у нас в Yurchenko Plastic Surgery Team відповідає Марина Олександрівна Юрченко. Вона проводить наступні види пластичних операцій на обличчі:

 • пластика нижніх повік
 • пластика верхніх повік
 • кругова пластика повік
 • foxy eye
 • підтяжка брів
 • підтяжка чола
 • кругова підтяжка обличчя
 • підтяжка середньої третини обличчя
 • підтяжка 2/3 обличчя

Пластичні операції на обличчі: підготовка

 1. Консультація. На прийомі Марина Олександрівна уважно вислуховує побажання пацієнтки, розповідає як буде проходити операція, реабілітація, а також відповідає на всі запитання. На даному етапі лікар визначає методику проведення корекції.
 2. Огляд. Марина Юрченко оцінює стан тканин обличчя, ступінь їх еластичності, анатомічні особливості будови обличчя пацієнтки.
 3. Комплексне обстеження. До операції кожна пацієнтка в обов’язковому порядку повинна здати лабораторні аналізи (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С). Також необхідний огляд у терапевта.

Як проходять операції на обличчі?

Тривалість операції залежить від методу корекції і становить в середньому від 30 хвилин до 2,5 годин. Розрізи проводяться в природних складках шкіри, тому рубці залишаються абсолютно непомітними.

Реабілітаційний період

Після операції пацієнтка 24 години пацієнтка залишається в клініці для спостереження за загальним станом. На час реабілітації дуже важливо слідувати всім рекомендаціям. Це дозволить прискорити процес повернення до звичного способу життя.

Протягом першого місяця після операції Марина Олександрівна призначає повторні огляди, щоб повністю контролювати процес відновлення.

Операція зі зміни форми обличчя передбачає ряд обмежень в перший місяць:

 1. Не можна наносити макіяж, використовувати механічні чистки особи.
 2. Необхідно обмежити фізичне навантаження. Варто уникати низьких нахилів, підйомів ваги, різких поворотів особи. До занять в тренажерному залі можна повертатися поступово по закінченню місяця після операції.
 3. Варто виключити куріння, вживання кави, алкогольних напоїв, а також відвідування сауни, басейну, плавання в водоймах.

Вартість пластики обличчя в Україні

Ціни на пластику обличчя залежать від виду необхідної корекції і стартують від $1000. Крім витрат на саму операцію, в пакет послуг також входять витрати на консультації, спостереження в клініці, контрольні огляди.

У вас виникли питання? Ви можете написати в Дірект в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Координатори контакт-центру зв’яжуться з вами найближчим часом у Вайбері, щоб уточнити зручний для вас час консультації.