Всі операції

Пластичні операції на обличчі

Щаслива, приваблива, впевнена в собі – такою бажає відчувати себе абсолютно кожна жінка. Але іноді комплекси з приводу зовнішності стають справжнім каменем спотикання на шляху до своїх бажань і можливостей.

Пластика обличчя абсолютно змінює внутрішній стан жінки – вона частіше посміхається, сміється і милується собою біля дзеркала. Мені як пластичному хірургу бачити такий ефект перетворення – одне задоволення.

Я проводжу наступні види пластичних операцій на обличчі:

 • блефаропластика
 • отопластика
 • ринопластика
 • підтяжка обличчя
 • пластика підборіддя

 

Пластичні операції на обличчі: підготовка

 1. Консультація. На прийомі я уважно вислуховую побажання пацієнтки, розповідаю як буде проходити операція, реабілітація, а також відповідаю на всі запитання. На даному етапі я визначаю методику проведення корекції.
 2. Огляд. Я оцінюю стан тканин обличчя, ступінь їх еластичності, анатомічні особливості будови обличчя пацієнтки.
 3. Комплексне обстеження. До операції кожна пацієнтка в обов’язковому порядку повинна здати лабораторні аналізи (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С). Також необхідний огляд у терапевта.

 

Як проходять операції на обличчі?

Тривалість операції залежить від методу корекції і становить в середньому від 30 хвилин до 2,5 годин. Розрізи проводяться в природних складках шкіри, тому рубці залишаються абсолютно непомітними.

Реабілітаційний період

Після операції пацієнтка 24 години пацієнтка залишається в клініці для спостереження за загальним станом. На час реабілітації я рекомендую слідувати всім моїм рекомендаціям. Це дозволить прискорити процес повернення до звичного способу життя.

Протягом першого місяця після операції я призначаю повторні огляди, щоб повністю контролювати процес відновлення.

Операція зі зміни форми обличчя передбачає ряд обмежень в перший місяць:

 1. Не можна наносити макіяж, використовувати механічні чистки особи.
 2. Необхідно обмежити фізичне навантаження. Варто уникати низьких нахилів, підйомів ваги, різких поворотів особи. До занять в тренажерному залі можна повертатися поступово по закінченню місяця після операції.
 3. Варто виключити куріння, вживання кави, алкогольних напоїв, а також відвідування сауни, басейну, плавання в водоймах.

 

Вартість пластики обличчя в Україні

Ціни на пластику обличчя залежать від виду необхідної корекції і стартують від $ 1000. Крім витрат на саму операцію, в пакет послуг також входять витрати на консультації, спостереження в клініці, контрольні огляди.

У вас виникли питання? Ви можете написати мені в Директ в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Координатори контакт-центру зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас час консультації.