Всі операції

Мамопластика (пластика грудей)

Про що мріє кожна жінка? Бути щасливою, впевненою у своїй привабливості та бажаності. Звичайно, гарні груди відіграють у цьому беззаперечно велике значення. Наша місія як пластичних хірургів – підкреслити вашу неповторність та унікальність. Завдання маммопластики – гармонізувати форму та розмір грудей.

Пластика грудей: види

У нашій команді Yurchenko Plastic Surgery Team усі види маммопластики проводить Юрченко Денис Олександрович, пластичний хірург вищої категорії з досвідом роботи понад 20 років:

 • збільшення грудей
 • зменшення грудей
 • підтяжка молочних залоз
 • корекція асиметрії грудей
 • пластика тубулярних грудей
 • заміна імплантів
 • видалення біогелю
 • видалення фіброаденом з одномоментною пластикою

Більше про операцію, наркоз, імпланти, реабілітацію, а також фото, поради та відповіді на найчастіші запитання – у Telegram-боті.

Мамопластика: підготовка

 • Консультація. Під час прийому Денис Олександрович розповідає пацієнтці про види та форму імплантів, деталі проведення операції, обмеження, яких необхідно дотримуватися на час реабілітації, а також даю відповіді на всі запитання. Надзвичайно важливо, щоб пацієнтка мала уявлення про ідеальну для себе форму грудей ще до візиту. У цьому допоможе Галерея: вказуйте свої параметри у фільтрах (вік, вага, зріст, обхват під грудьми) і збережіть зображення, які сподобались. На прийомі ми обговоримо бажаний результат у всіх деталях.
 • Огляд. Денис Олександрович робить заміри пропорцій, оцінює стан молочних залоз, рівень еластичності шкіри, визначає ступінь асиметрії або птозу (опущення). На підставі даних огляду визначає оптимальний вид, структуру, форму імпланту, метод проведення операції.
 • Комплексне обстеження. Перед тим, як зробити маммопластику, всі пацієнтки проходять обов’язковий передопераційний огляд, який включає ряд аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор), УЗД молочних залоз і ЕКГ, а також огляд у гінеколога та терапевта.

Які імпланти використовуються?

До вибору імплантів наша команда підходить дуже скрупульозно. Важливо бути впевненими на 100% в їх якості. Ми у Yurchenko Plastic Surgery Team віддаємо перевагу сертифікованим в Україні імплантам таких виробників як Polytech, Allergan, Motiva, Eurosilicone, Nagor анатомічної або круглої форми.

Якщо пацієнтці назначена повторна пластика, корекція асиметрії, складна підтяжка або видалення біогелю з грудей, використовуються спеціальні поліуретанові імпланти Polytech Replicon. Вони надійно фіксують положення грудей, виключають ризик зсуву.

Також Денис Олександрович – великий шанувальник інноваційних рішень в області пластичної хірургії. Тож приємним відкриттям стали імпланти Polytech BLite від німецького виробника. Вони на 30% легші ніж звичайні аналоги та дозволяють знизити ризики опущення грудей.

Всі імпланти мають довічну гарантію на цілісність від виробників. При виписці пацієнтки отримують всі документи з серійним номером імплантів і гарантією.

Мамопластика: як проходить операція

Залежно від виду операції пластика молочної залози триває від 40 хвилин до 1,5 години. Проводиться під загальним наркозом. Для установки імплантів розріз проводиться під грудьми, в природній складці тіла або через ареолу. Після реабілітації на його місці залишається тільки маленька біла смужка не більше 1 мм шириною, яку абсолютно не видно під грудьми.

Для накладання швів ми використовуємо саморозсмоктувальні нитки, які не потребують видалення.

Реабілітація після операції

Мамопластика передбачає відновлювальний період, під час якого необхідно в точності дотримуватися всіх  рекомендацій. Протягом 24 годин після операції пацієнтка перебуває в клініці для спостереження за загальним станом. У стаціонарі створені всі необхідні для комфорту умови.

Контрольні огляди призначаються на 3, 7, 14 день після операції – лікарі оглядають стан грудей, дезинфікують шви, змінюють пластирі, дізнаються про самопочуття і відчуття пацієнтки. Також надають подальші рекомендації.

Для успішної реабілітації необхідно:

 • Носити компресійну білизну протягом місяця. Це вкрай важливо, щоб зафіксувати груди в правильному положенні, зменшити набряклість, прискорити період відновлення. 1 набір такої білизни входить у вартість операції.
 • Уникати потрапляння води на розріз протягом 14 днів.
 • Не сідати за кермо в перші 2 тижні.
 • Протягом першого місяця виключити фізичні навантаження (в тому числі, мінімальні заняття фітнесом). Необхідно забезпечити стан абсолютного спокою: не піднімати руки вище плеча та не носити нічого важчого за букет квітів, який я подарую вам при виписці.
 • Повертатися до занять в залі можна вже через місяць після операції і тільки під наглядом тренера. Категорично заборонені навантаження на плечовий пояс, оскільки є ризик зсуву імплантів. Повноцінно повернутися до занять можна буде через 4-6 місяців.

Мамопластика в клініках Києва: вартість

Ціна маммопластики – від $ 6000. Вона включає всі витрати на консультації, обстеження, операцію, спостереження в стаціонарі, повторні огляди та перев’язки.

Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете їх задати в Директ аккаунта Instagram.

Щоб записатися на прийом, натисніть кнопку “Записатися” . Оператор контакт-центру зв’яжеться з вами найближчим часом у Вайбері, щоб призначити час консультації.