Все статьи

Чи потрібно замінювати імпланти з часом?

[:ru]Есть ли медицинские показания к замене имплантов? В каких случаях показана замена имплантов? Все детали – в статье.[:]

DSC00129_sm-4-e1682507864254

Чи є медичні показання до заміни імплантів? У яких випадках показана заміна імплантів? Всі деталі – у статті.

Перше і головне: немає медичних показань до заміни імплантів. В жодній інструкції не написано “Обов’язково замініть імплант через 10 років”. Також не пишеться термін придатності силіконових імплантів.

Зазвичай дівчата хочуть зробити повторну операцію з інших причин. Наприклад, з роками змінилися пропорції тіла, і груди хочеться зробити більшими. Або замість анатомічних хочеться круглих імплантів, щоб груди стали більш сексуальними та виразними.

Чи потрібна повторна операція після вагітності, пологів та годування грудьми?

Ні. Якщо вагітність та пологи протікають нормально, грудне вигодовування відбувається правильно, то ці процеси взагалі не відображаються на формі грудей. Навіть навпаки, деякі пацієнтки кажуть, що за відчуттями після годування груди стають ще більш природними.

Чи опускається груди з імплантом через 30 років після операції, і чи потрібна заміна імплантів?

Чесно – я не знаю. Ні в одній моїй пацієнтці ще не минуло стільки часу з моменту операції. Але як тільки буде такий випадок – обов’язково про нього розповім. Наведу приклад на скільки років ставлять грудні імпланти мої пацієнтки.

Ще з важливого. Всі сертифіковані виробники дають пожиттєву гарантію на цілісність імплантів. З ними можна літати, стрибати, бігати, на них можна падати, їх можна активно масувати руками та взагалі робити що завгодно – це ніяк не завдасть шкоди імпланту.

Сучасні імпланти надзвичайно міцні, і ризики того, що вони пошкодяться всередині, мінімальні. Зазвичай на прийомі я говорю пацієнткам, що якщо вони зможуть розірвати імплант руками – я зроблю операцію безкоштовно. Це ще нікому не вдалося, хоча багато хто пробував. Крім того, я сам проводив краш-тест імплантам – кидав його з 3 поверху, з даху Гуллівера і навіть з маленького літака. Імплант залишився цілим і невідомим.

Я розумію, звідки у пацієнток виникають питання. Дійсно, є дуже багато історій з імплантами, які ставили в 90-х. По-перше, вони були іншої якості, а по-друге, деякі не дуже совісні лікарі замість імплантів ставили “ручні замінники”. Наприклад, презервативи з водою. Які потім ми з колегами витягували. Це реальна історія з практики, окрім жартів!

Добре, що сьогодні всі імпланти реєструються на сайті виробника, пацієнти отримують всі документи-гарантії і можуть бути впевнені в якості, надійності та безпеці. Впевнений пацієнт = щасливий пацієнт = щасливий лікар.

Читайте также

hero-min
Як обрати клініку для проведення пластичної операції?
  ·  2546
DSC00129_sm-4-e1682507864254
Чи потрібно замінювати імпланти з часом?
  ·  2636
DSC00814_sm-1
Скільки пластичних операцій можна зробити за один наркоз?
  ·  920