Все статьи

Нові імпланти Polytech BLite: кому, навіщо та чому?

[:ru]Новые инновационные импланты Polytech Blite – отличное решение для определенной группы пациенток. Какие именно проблемы они решают лучше, чем любые другие импланты?[:]

DSC00942_sm

Нові інноваційні імпланти Polytech Blite – відмінне рішення для певної групи пацієнток. Які саме проблеми вони вирішують краще, ніж будь-які інші імпланти?

За останній тиждень відбулося аж дві важливі події в науковому світі пластичних хірургів – Madrid Course in Breast Enhancement та Toolbox Plastic Surgery Lviv, на яких ми ділилися досвідом застосування нових легких імплантів Polytech Blite.

  • В Україні ці імпланти офіційно використовуються з лютого. А ось в деяких країнах Європи – вже біля 7 років. Досвід їх застосування показав наступне: дуже багато задоволених пацієнтів, які зробили збільшення грудей в Києві.
  • Імпланти BLite дійсно ефективні для пацієнток з високим ризиком опущення грудей. Крім того, що вони на 30% легші за вагою, вони ще й викликають значно менше тиску на тканини. Таким чином, ризик опущення або повторного опущення зменшується. 
  • Це дуже класне рішення для дівчат, яким потрібні імпланти об’ємом більше 320 мл.
  • BLite ставить все більше пластичних хірургів по всьому світу. Кажуть, що за цією технологією майбутнє. Деякі мої колеги все ще ставляться до них з обережністю і чекають офіційних пост-маркетингових досліджень. 
  • Я особисто не помітив жодних критичних факторів в роботі з цими імплантами.
  • Є певна специфіка в підборі форми та розміру, а також в техніці проведення операції, але результат у пацієнток дуже хороший.
  • З февраля 2019 по грудень 2019 я зробив більше 20 операцій з цими імплантами. Всі пацієнтки задоволені. Я теж.
  • Чи варто віддавати перевагу цим імплантам стандартним? В деяких випадках я би на них прямо наполягав.

Читайте также

hero-min
Як обрати клініку для проведення пластичної операції?
  ·  2545
DSC00129_sm-4-e1682507864254
Чи потрібно замінювати імпланти з часом?
  ·  2635
DSC00814_sm-1
Скільки пластичних операцій можна зробити за один наркоз?
  ·  919