Всі операції на тілі

Ліпосакція в Києві

Якщо Ви хочете зробити ліпосакцію щоб схуднути – у нас для вас погані новини. Ліпосакція – це НЕ спосіб корекції ваги. Ліпосакція – це спосіб позбутися від жирових відкладень, які надійно ховаються і ніяк не піддаються дієті, правильному харчуванню або фізичним навантаженням.

Такі “спеціальні місця” є у всіх. У одних це місце – над колінами, у інших – в складках під пахвами, у третіх – у “вушках” на стегнах, загалом – вони можуть бути де завгодно. Ліпосакція – відмінне швидке рішення, щоб прибрати зайвий жир з таких “пасток”.

Наш віртуозний майстер ліпосакції та краси тіла у Yurchenko Plastic Surgery Team – Дмитро Васильович Мікуліч. Тож нижче він розповість про основні моменти, що стосуються цієї операції.

Ліпосакція: підготовка

 1. Консультація. На прийомі я обговорюю з пацієнткою бажаний результат, уточнюю, які ділянки тіла вона хоче “підкоригувати” завдяки операції з видалення жиру. Також я розповідаю як буде проходити операція і яких обмежень слід дотримуватися на час реабілітації. Залежно від фізіологічних особливостей будови тіла, а також побажань пацієнтки, я визначаю план операції.
 2. Огляд. Я оцінюю стан тканин на тих ділянках тіла, які необхідно “удосконалити”.
 3. Комплексне обстеження. Кожна пацієнтка повинна пройти перед операцією ряд обстежень: загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С). Також необхідний огляд у терапевта.

Як проходить операція з видалення жиру?

В середньому операція триває від 30 хвилин до 3 годин, і проходить під загальним наркозом.

У проблемних зонах я акуратно роблю невеликі надрізи, через які за допомогою спеціального обладнання відбувається відкачування жиру. При необхідності проводжу підтяжку шкіри. Для накладання швів я використовую саморозсмоктувальні нитки, яких немає необхідності видаляти.

При бажанні пацієнтки ми можемо об’єднати операцію з ліпофілінгом, абдомінопластикою, збільшенням грудей або іншими пластичними операціями.

Реабілітаційний період

Пластична хірургія дає той результат, про яких мріє пацієнтка. Але ефективність операції багато в чому також залежить від того, наскільки будуть дотримані ті рекомендації, які я даю перед випискою.

Також важливо пам’ятати, що ліпосакція – це не спосіб схуднення. Щоб результат зафіксувався надовго, потрібно стежити за харчуванням, загальним станом здоров’я, займатися спортом і підтримувати здоровий рівень фізичного навантаження.

Перші 24 години пацієнтка перебуває в клініці, де про її спокої про відпочинок піклується медичний персонал. Вже на другий день можна приймати душ.

У перший місяць реабілітації необхідно:

 1. Носити компресійну білизну (1 набір такої білизни входить у вартість операції).
  Повністю обмежити фізичні навантаження. До силових і кардіо занять варто повертатись поступово, під наглядом тренера.
 2. Виключити відвідування сауни, басейну, плавання в водоймах.
 3. Скорегувати свій режим харчування: виключити вживання солоної, гострої, смаженої їжі, вживання алкогольних напоїв.

Вартість ліпосакції в Україні

Ціна ліпосакції в Києві становить від $ 1500 і включає весь пакет послуг: обстеження, операцію, спостереження в клініці, а також повторні огляди. Вартість ліпосакції залежить від зони проведення, і починається від $ 500.

У вас виникли питання? Ви можете написати в Директ в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Адміністратори зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

До
Пiсля

Що входить у вартість

Лікар, що проводить операцію

Дмитро Мікуліч

Експерт в області пластики тіла та реконструктивної пластики грудей

 • 17 років досвіду
 • вища категорія
 • 3 000+ операцій
 • 15 000+ годин в операційній

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання