Всі операції на грудях

Корекція тубулярної деформації грудей

Allergan 325 ml, анатомічні імпланти, 3 роки після операції

Тубулярні груди – стан, коли молочна залоза не має вираженої основи, набуває конусоподібної форми, ареоли збільшені в розмірі. Груди витягнуті та ростуть тільки в сторону соска і візуально нагадують трубки-тубули.

Тубулярність молочних залоз викликана вродженою схильністю і не несе будь-якої загрози фізичному здоров’ю. Але дуже впливає на психологічне. Техніка проведення операції кропітка і складна, але результати корекції тубулярної деформації однозначно варті витрачених зусиль.

У нас в Yurchenko Plastic Surgery Team такі операції проводить Денис Олександрович Юрченко, і нижче він розкаже як саме усі відбувається.

Тубулярная форма грудей: підготовка до операції

 • Консультація. На прийомі я розповідаю пацієнтці як буде проходити операція і реабілітаційний період, які імпланти і методики використовую.
 • Огляд. Я оцінюю стан тканин, проводжу виміри асиметрії. Ці дані дозволяють мені скласти повну “картину” майбутної операції.
 • Комплексне обстеження. Перед операцією всі пацієнтки проходять УЗД молочних залоз, ЕКГ, здають ряд аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор), а також проходять огляд у гінеколога та терапевта.

Які імпланти використовуються?

Я як пластичний хірург вибору імплантів приділяю величезне значення. Я використовую тільки сертифіковані в Україні імпланти таких виробників як Polytech, Mentor, Nagor, Motiva, Eurosilicone анатомічної або круглої форми. Для повторних пластик і складних підтяжок я використовую спеціальні поліуретанові імпланти Polytech Replicon.

Останньою новинкою стали імпланти Polytech BLite. Вони на 30% легші ніж звичайні аналоги і дозволяють знизити ризики опущення грудей.

Виробники надають довічну гарантію на цілісність імплантів. Відповідні документи видаються кожній пацієнтці при виписці.

Як проходить операція

Тубулярна деформація молочних залоз – досить складна операція. Час проведення – до 1,5 годин. Використовується загальний наркоз.

Розріз проводиться по ареолі (періареолярний доступ). В ході операції необхідно зробити залозу більш плоскою, “розрівняти” її. Потім встановлюю імплант потрібної форми. Далі акуратно розкладаю залозу і сполучну тканину поверх імпланта. Таким чином вона з “трубчастої форми” переходить в природну напівсферичну.

Для накладення швів я використовую розсмокиувальні нитки, які не вимагають спеціального видалення після операції. Після реабілітації на місці розрізу залишається тільки маленька біла смужка не більше 1 мм шириною, яку абсолютно не видно.

Також я використовую у своїй практиці спеціальні дренажі. Вони видаляються через 24 години при виписці пацієнтки з клініки.

Реабілітація

Післяопераційний період відіграє важливе значення для отримання бажаного результату. У цей час важливо знизити навантаження на шкіру, забезпечити повний спокій, щоб імплант правильно зафіксувався.

У перші 24 години пацієнтка перебуває під наглядом в стаціонарі клініки. Після виписки я продовжую контролювати процес відновлення. Під час контрольних оглядів на 3, 7, 14 день я оцінюю стан грудей, обробляю шви антисептиками, змінюю пластирі.

Я раджу дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Носити компресійну білизну протягом місяця. 1 набір такої білизни входить у вартість операції.
 • Контролювати, щоб вода не потрапляла на розріз (протягом 14 днів).
 • Водити машину можна лише через 2 тижнів після операції.
 • Необхідно забезпечити стан спокою протягом 2 тижнів, не піднімати руки вище плеча, не носити нічого важкого.
 • Фізичні навантаження заборонені в перший місяць реабілітації.
 • Повертатися до занять в залі варто поступово, під контролем тренера, виключаючи навантаження на плечовий пояс. Повноцінно повернутися до занять дозволяється через 4-6 місяців.

Вартість корекції тубулярної деформації грудей в Україні

Ціна корекції тубулярних грудей – від $6000. Вартість операції включає абсолютно всі витрати на обстеження, операцію, спостереження в клініці, контрольні огляди і перев’язки.

У вас з’явилися питання? Ви можете безпосередньо писати мені в Директ особистого облікового запису в Instagram.

Якщо хочете записатися на прийом, тисніть на кнопку “Записатися”. Адміністратори зв’яжуться з вами найближчим часом у Вайбері, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

Polytech 350 ml, корекція тубулярної деформації + підтяжка по ареолі, 6 місяців після операції

До
Пiсля
Більше фото в Instagram

Що входить у вартість

Лікар, що проводить операцію

Денис Юрченко

Експерт в області пластики грудей

 • 21 рік досвіду
 • вища категорія
 • 5 000+ операцій з корекції грудей
 • 20 000+ годин в операційній

Ціни на мамопластику

Остаточна вартість операції визначається після прийому.

Операція Ціна в доларах
Збільшення грудей імплантами
6000
Збільшення грудей імплантами з підтяжкою по ареолі
7000
Збільшення грудей імплантами з вертикальною підтяжкою
7000
Підтяжка грудей без імплантів (вертикальна)
5000
Зменшення грудей без імплантів (якірна підтяжка)
6000
Зменшення грудей з імплантами (якірна підтяжка)
8000

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання