Всі операції на грудях

Корекція асиметрії грудей у Києві

Груди жінки не симетричні. Ви і самі про це знаєте. Як правило, ця різниця практично непомітна і не завдає дискомфорту.

Але буває і сильно виражена асиметрія. Вона часто стає причиною не тільки психологічного, а й фізичного дискомфорту. Чому так відбувається? Серед основних причин:

 • деформація молочної залози через неправильне годування грудьми;
 • наявність вроджених асиметрій і деформацій.

Багато хто задається питанням як виправити асиметрію грудей? Зазвичай використовують 2 методи:

 1. Установка імплантів різних розмірів, без підтяжки.
 2. Підтяжка з доступом через ареолу – одностороння або двостороння.

Корекція асиметрії грудей – досить складна операція. Вона вимагає “ювелірної точності” та чіткого і розуміння, який розмір, тип і форма імплантів створять бажані красиві форми та  усунуть асиметрію. Іноді після операції може знадобитися додаткова корекція під місцевою анестезією.

 

Більше про операцію, наркоз, імпланти, реабілітацію, а також фото, поради та відповіді на найчастіші запитання – у моєму Telegram-боті. Запускайте за посиланням

 

Корекція асиметрії: підготовка до операції

 1. Консультація. На прийомі я розповідаю про операцію, обмеження під час реабілітації та відповідаю на всі запитання. Дуже важливо, щоб пацієнтка мала уявлення про ідеальну для себе форму грудей ще до візиту.
 2. Огляд. Я проводжу виміри – визначаю ступінь асиметрії, рівень положення сосків, оцінюю стан тканин. Ці дані дозволяють мені підібрати метод корекції та визначити ідеальний вид, структуру, форму імпланту.
 3. Комплексне обстеження. Проведення операції можливе тільки після проходження діагностичного дослідження (УЗД молочних залоз, ЕКГ), комплексу аналізів (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор), огляду у гінеколога та терапевта.

 

Які імпланти використовуються?

Мені як пластичному хірургу вкрай важливо бути впевненим в якості імплантів, які я використовую. Я довіряю продукції таких сертифікованих в Україні виробників як: Polytech, Allergan, Motiva, Eurosilicone анатомічної і круглої форми.

Також, для операцій з підтяжки або корекції асиметрії грудей я використовую спеціальні поліуретанові імпланти Polytech Replicon, які надійно фіксують положення грудей і призначені для особливо складних операцій. Крім того, серед пацієнтів набирають популярність нові імпланти Polytech BLite. Їх вага на 30% менше ваги традиційних імплантів. Це особливо важливо для дівчат, яким потрібна корекція імплантами об’ємом понад 350 мл. У таких випадках Polytech BLite дозволяє знизити ризики повторного розвитку асиметрії.

При виписці кожна пацієнтка отримує документи з серійним номером імплантів і довічною гарантією на їх цілісність.

 

Як проходить операція?

Мамопластика займає до 1,5 години і проходить під загальним наркозом. Для операції я використовую один із методів:

 1. Установка імплантів різного розміру, без підтяжки. Я компенсую відсутній обсяг молочної залози і усуваю візуальну диспропорцію. Лінія розрізу проводиться в природній складці грудей і залишається непомітною.
 2. Періареолярна підтяжка. Розріз проходить по ареолі, через яку встановлюється імплант. Надлишки шкіри обережно видаляються, соски піднімаються вище.

Рубці після операції стають непомітними згодом. Вони звужуються в маленьку смужку розміром не більше 1 мм шириною.

Реабілітація

Протягом реабілітації пацієнтці необхідно в точності дотримуватися моїх рекомендацій. Обмеження стосуються тих побутових моментів, які можуть негативно вплинути на фіксацію імпланта в грудях, спровокувати його зміщення.

Спостереження в клініці протягом перших 24 годин є обов’язковим. Додаткові огляди я проводжу на 3, 7, 14 день, щоб продезинфікувати шви, замінити пластирі, оцінити стан грудей і загальне самопочуття пацієнтки.

Для успішного відновлення необхідно:

 1. Носити компресійну білизну протягом місяця. Такий комплект білизни отримує кожна пацієнтка після операції.
 2. Не допускати потрапляння води на шви протягом 14 днів.
 3. Не сідати за кермо автомобіля в перші 2 тижні.

Зниження фізичної активності – найважливіший момент в період реабілітації. У перші 14 днів я категорично забороняю піднімати руки вгору, носити предмети важчі за букет квітів, який я дарую при виписці, робити вправи на плечовий пояс. Це необхідно, щоб мінімізувати тиск на шви, а також виключити можливість зсуву імпланту. До занять в залі необхідно повертатися поступово і тільки з тренером. Через 6 місяців після операції можна повноцінно повернутися до фізичних навантажень.

 

Вартість корекції асиметрії грудей

Ціна корекції асиметрії грудей залежить від методу корекції і використаних імплантів, і як правило, стартує від $ 7000.

Якщо у вас виникли питання, напишіть мені в Директ в Instagram.

Для запису на прийом використовуйте кнопку “Записатися”. Координатори контакт-центру зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас час консультації.

Що входить у вартість

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання