Все статьи

Як обрати клініку для проведення пластичної операції?

[:ru]На что обращать внимание при выборе клиники? Разрешительные документы, оборудование, сопровождение после операции, порядок оплаты, выдаваемые юридические документы, уровень сервиса, и это еще далеко не все![:]

hero-min

На що звертати увагу при виборі клініки? Дозвільні документи, обладнання, супровід після операції, порядок оплати, видавані юридичні документи, рівень сервісу, і це ще далеко не все!

На що звертати увагу при виборі клініки?

Дозвільні документи на роботу клініки та сертифікація. Зазвичай їх розміщують на спеціальній інфо-дошці біля входу до клініки. Ви можете навіть за допомогою цих даних перевірити, який вид діяльності має право вести клініка та чи входить у цей перелік проведення хірургічних втручань.

Міжнародна сертифікація ISO 9001:2015 є несумнівним плюсом, оскільки гарантує відповідність міжнародним стандартам. Але найдорожчістью сертифікатів якості є JCI, який на жаль в Україні не знайдете ні в одній клініці.

  • Обладнання та можливість проведення реанімації в клініці. Так, ймовірно, що реанімаційна допомога не знадобиться, але можливість проводити реанімаційні заходи повинна бути. Вас не поведуть на екскурсію в операційну, але фото або відео можуть показати.
  • Один з важливих моментів при виборі клініки для пластичної операції – можливість пройти передопераційні обстеження в медичному закладі і отримати всі висновки від лікарів в одному медичному закладі. Якщо в ході передопераційної підготовки виникнуть питання щодо збільшення грудей, лікарі зможуть обговорити їх між собою та виробити тактику підготовки до операції в ході лікарської ради. Вам не доведеться виводити висновки про стан свого здоров’я з обривків розмов різних лікарів, до яких вас обов’язково направлять.
  • Вибір клініки також залежить від кваліфікації лікарів, які проводять передопераційні огляди, тому важливо ознайомитися з інформацією про них. Інформацію про лікарів можна знайти в усіх відкритих джерелах.
  • Перед операцією клініка та лікарі повинні попросити вас підписати документи. Якщо цього не сталося, то як пацієнт ви абсолютно не захищені. Також важливо попередньо ознайомитися з цими документами. Ви можете попросити приклад договору, який пацієнти повинні підписати перед операцією, та вивчити всі пункти.
  • Оплата за операцію повинна здійснюватися в касу клініки, а не на картку лікаря чи працівника клініки. Касир повинен видати вам всі документи, що підтверджують оплату. Документ про оплату операції підтверджує факт її проведення. Це важливий документ при юридичних суперечках.
  • Перелік процедур, що входять до операційного пакету. Різні клініки тарифікують пластичні операції по-різному. Деякі працюють “під ключ”, коли вартість операції включає всі витрати. Інші тарифікують кожен компонент окремо. Тому завжди важливо уточнювати окончательну вартість операції заздалегідь.
  • Комфорт та сервіс. Приємна палата, медичний нагляд, наявність медичної сестри, яка допоможе в будь-який момент, дуже важливо для реабілітації, особливо у перші дні.

Читайте также

hero-min
Як обрати клініку для проведення пластичної операції?
  ·  2546
DSC00129_sm-4-e1682507864254
Чи потрібно замінювати імпланти з часом?
  ·  2635
DSC00814_sm-1
Скільки пластичних операцій можна зробити за один наркоз?
  ·  919