Всі операції

Інтимна пластика в Києві

Пацієнтки кажуть, що інтимна пластика ділить їх життя на “до” і “після”. Не знаємо, що такого неймовірного відбувається після цієї простої 20-хвилинної операції. Але 100% жінок відзначають неймовірні зміни у відчутті себе.

Коли і кому потрібна така операція? Народження дитини, клімакс, гормональний дисбаланс часто супроводжуються зміною форми, кольору, посиленою пігментацією статевих губ, втратою їх еластичності. Також деформація зовнішніх статевих органів може бути вродженою або викликана травмами. Незадоволеність розміром і формою статевих губ, порушення їх симетрії викликають не тільки психологічний дискомфорт. Часто пацієнток турбують болі в інтимній зоні при ходьбі, заняттях спортом, носінні облягаючого одягу.

Саме в таких випадках рекомендується зробити інтимну пластику. За допомогою однієї операції можна відновити естетичну привабливість інтимної зони, а також поліпшити якість сексуального життя. В Yurchenko Plastic Surgery Team цю операцію виконує Денис Олександрович Юрченко.

Пластика інтимної зони: підготовка

 • Консультація. На прийомі Денис Олександрович обговорює з пацієнткою бажаний результат, розповідаю деталі операції, а також обмеження, яких необхідно дотримуватися на час реабілітації. З огляду на фізіологічні особливості пацієнтки, підбирає методику проведення інтимної пластики, визначає максимально природну форму і розмір статевих губ.
 • Огляд. Лікар оцінює форму і розмір малих і великих статевих губ, рівень асиметрії, наявність деформацій.
 • Комплексне обстеження. Перед операцією всі пацієнтки проходять огляд у гінеколога, здають лабораторні аналізи (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С), роблять ЕКГ і проходять огляд у терапевта.

Пластика інтимної зони: як проходить операція?

В середньому операція триває від 20 до 40 хвилин і проходить під загальним наркозом. Денис Олександрович акуратно проводить розріз уздовж поздовжньої лінії малих статевих губ, відсікаючи зайву тканину.

Пластика малих статевих губ може бути поєднана з іншими пластичними операціями: збільшенням грудей, ліпосакцією, ліпофілінгом або іншими.

Інтимне омолодження: ліпофілінг

Корекцію об’єму великих статевих губ проводиться методом ліпофілінга. Ця маніпуляція виконується разом з лабіопластикою. Попередньо взятий жир пацієнтки фільтрується та вводиться у великі статеві губи. Таким чином коригується їх об’єм і форма.

Ліпофілінг може проводитися одночасно з іншими пластичними операціями.

Нижче відео про техніку ліпофілінга за допомогою італійської системи Goisis System, яка активно використовується для інтимного омолодження.

Реабілітаційний період

Важливо, щоб пацієнтки після операції перебували в комфортних умовах. Протягом 24 годин пацієнтка знаходиться в клініці під наглядом дбайливого медичного персоналу.

У перші два тижні необхідно максимально берегти себе, забезпечити спокій. Душ приймати можна на другий день, але дуже акуратно.

Також рекомендовано на час реабілітації:

 1. Відмовитися на 2 тижні від прийому ванни, плавання в басейні, водоймах; на 5-6 тижнів – виключити візити в сауну або солярій.
 2. Виключити заняття в тренажерному залі, фітнес та інші активні фізичні навантаження.
 3. Повернутись у свій звичний спортивний ритм можна тільки через місяць.
 4. Утриматися від статевої близькості протягом 3 тижнів.

Лабіопластика в Україні: вартість

Ціна операцій з інтимної пластики – від $1500. Вона включає всі витрати на консультації, обстеження, проведення операції, наркоз і спостереження в клініці. Дізнатися повну вартість операції з ліпофілінгу, пластики малих статевих губ можна на прийомі.

Залишилися питання? Ви можете написати в Дірект Instagram.

Щоб записатися на прийом, натисніть кнопку “Записатися”. Адміністратори зв’яжуться з вами у Вайбері найближчим часом, щоб запланувати зручний час для консультації.

До
Пiсля

Що входить у вартість

Лікар, що проводить операцію

Денис Юрченко

Експерт в області пластики грудей

 • 21 рік досвіду
 • вища категорія
 • 5 000+ операцій з корекції грудей
 • 20 000+ годин в операційній

Переваги

Залишилися питання?

Залиште контакти, і ми вам передзвонимо

+ Додати питання

  Питання