Все статьи

Що станеться, якщо імплантат розірветься?

[:ru]Как понять что имплант поврежден? И что в этих случаях нужно делать?[:]

DSC00039_sm-2

Як зрозуміти, що імплантат пошкоджений? І що в таких випадках потрібно робити? Давайте розберемося, які ризики несе розрив імплантату.

Які ознаки того, що імплантат пошкоджений?

Дуже ймовірно, що при розриві імплантату груди будуть деформуватися, змінювати форму, і це неможливо не помітити. Іноді також можуть бути болісні відчуття. Якщо є хоча б один ознака – потрібно йти на прийом до свого хірурга, а не будувати додома припущення і шукати відповіді в гуглі та на форумах. На початку необхідно ознайомитися з інформацією про вибір клініки.

Як швидко можна зрозуміти, що імплантат пошкоджений?

Кожен рік всім пацієнткам потрібно робити УЗД молочної залози. По-перше, так ми можемо переконатися, що залоза в порядку. По-друге, контролюємо стан імпланту. Важливі складові якісного дослідження: лікар, який проводить УЗД та обладнання, на якому це дослідження проводиться. Тож старайтеся обирати клініку експертного рівня. В Києві з цим точно проблем немає.

Якщо є підозра на розрив імпланту, вас обов’язково направлять на МРТ грудей. На знімках можна буде оцінити ступінь його пошкодження.

Що станеться з силіконом, якщо імплант розірветься?

Якщо пошкодилась оболонка імплантів нового покоління (імпланти, які в Україні використовуються останні 5-7 років) – то нічого. Всередині імпланту – липкий гель. Він не розтікається, а залишається всередині оболонки. Якщо імпланти старше 10 років – гель може потрапити в інші тканини. Заміна імплантів грудей у такому випадку необхідна. Ваш лікар допоможе зрозуміти, як вибрати імпланти для грудей.

Читайте также

hero-min
Як обрати клініку для проведення пластичної операції?
  ·  2546
DSC00129_sm-4-e1682507864254
Чи потрібно замінювати імпланти з часом?
  ·  2635
DSC00814_sm-1
Скільки пластичних операцій можна зробити за один наркоз?
  ·  919